Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
0nLin3

İmzalarım - (Geçici bir süre istek almıyorum.)

Recommended Posts

Author of the topic Posted

Black Rock Shooter imzası yapabilir misin? :) -İstediğin zaman yap acelem yok :ph34r: -

Bu aralar imzalara pek vakit ayıramıyorum. Foruma da genelde telefondan geliyorum. Şu ana kadar olan istekleri en kısa zamanda yapmaya çalışacağım. Ama bir süre yeni istek almıyorum.

Burada dediğim gibi, artık istek almıyorum. Bir tane Light Novel çevirisi ile uğraşıyorum şu an. Onun 1-2 bölümünü çevireyim, sonra seninkini yaparım. Biraz bekleteceğim ama kusura bakma. Zaten sırada 5'ten fazla birikti :(

Burada dediğim gibi, artık istek almıyorum. Bir tane Light Novel çevirisi ile uğraşıyorum şu an. Onun 1-2 bölümünü çevireyim, sonra seninkini yaparım. Biraz bekleteceğim ama kusura bakma. Zaten sırada 5'ten fazla birikti :(

Sorun değil ^_^

Bana da bir imza yapabilir misin? sasuke li bir şey yapar mısın? yazısı falan da güzel olursa. Üstünde de Hüsne yazarsa sevinirim. şimdiden teşekkürler ^_^ 

İstek yapıp durmayın, dediğim gibi kısa süreliğine ara verdim. Light Novelin ilk bölümü bitince daha önceden istek yapanlarınkini yapıcam. sonradan istek yapanlar artık bayağı beklemek zorunda kalabilir.

Ben de C.C. imza rica etsem Bir ara çok acelesi yok.

:big-eye-onion-head-emoticon:

Çeviride bir gün ara verdim, bir dahaki molada mako chan'ın imzasını yapacağım. 400x200 alışmıştım tamda, ilk defa 600x200 yapıyorum :D

oQ6ngQ.png

Hala yeni istek almıyorum, sadece eski istekleri tamamlıyorum.

Çeviride bir gün ara verdim, bir dahaki molada mako chan'ın imzasını yapacağım. 400x200 alışmıştım tamda, ilk defa 600x200 yapıyorum :D

oQ6ngQ.png

Hala yeni istek almıyorum, sadece eski istekleri tamamlıyorum.

Sağol çok beğendim ^^

istekte bulunmayacağım da (anlaşılan yoğunsun-kolay gelsin) imzaları güzel yapıyorsun çok beğendim bu konuda gerçekten iyisin...

ileride benim için de bir imza yaparsın umarım çünkü isteyeceğim tetikte ol  :evil-smile-onion-head-emoticon:

ben de sailor moon dan makoto kino(sailor jüpiter) istiyorum lütfen yapar mısın?

Kusura bakma, seri eski olduğundan render bulmak zordu. Daha süslü bir şeyler yapacaktım ama efektleri bir türlü tutturamadım.

0V00VY.png

Sürekli aynı yazı tipini kullanıyorum ama elimde başka yok şu an kusura bakmayın :D

Boş bi vaktinde  Sol tarafa Yato (夜ト) FanClub Yaza bilir misin? (imza için gereklide)

tumblr_n3zokvSkPY1tplefno1_500.jpg

Kusura bakma, seri eski olduğundan render bulmak zordu. Daha süslü bir şeyler yapacaktım ama efektleri bir türlü tutturamadım.

0V00VY.png

Sürekli aynı yazı tipini kullanıyorum ama elimde başka yok şu an kusura bakmayın :D

çooooooook teşekkürler :bye2-onion-head-emoticon: . çok güzel olmuş :embarrassed1-onion-head-emotico . hemen ekliyorum  :happy-onion-head-emoticon:.