Jump to content

Dış güzellik mi ? İç güzellik mi ?

Mr. Irish

Önerilen İletiler

Olur mu olmaz. Karadeniz de kilerin doğal şeyler yediğini mi sanıyorsunuz ? <_< :mellow:

I ı doğal Karadenizliyim uşağım ama doğal şeyler yemiyoruz biz normal insan ne yiyorsa biz de aynısını ;)

O yüzden bu işi aklınızdan çıkarın. :D Ben denerim sizin için amaaaaa ^_^ Hmmm... Bak bu olur işte :lol: :lol:

Karadenizlilerin doğal şeyler yediğini sanmıyorum,oranın bol yeşillik olduğunu ve temiz hava olduğunu sanıyorum -_-
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 613
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Herkese sorsan "ÖNEMLİ OLAN İÇ GÜZELLİK" der. Ama kimse çirkin bulduğu birinin içini merak etmez. Güncellemesini paylaştım farklı farklı görüşler geldi zed ise fikir verdi bende konuyu açıyorum size g

Forumdakiler ile düğündeykene. http://inciswf.com/kynsrl.swf

Lucy'nin dediği gibi ikiside önemli ama eğer birini seç deseniz dış güzelliği tercih ederim :) Hem dışı güzel olduktan sonra belli bi' noktaya kadar insan katlanabiliyor :D

ayrıca boy felan bahane yaşlanınca gerçekten yaşlanınca şöle bir 100-120 yaşına gelince (allah ömür verirse tabi) boyda çekiyor saçda dökülüyor :wacko:

100-120'ye gerek yok 40tan sonra yavaş yavaş çekiyor zaten :D kemikler zayıfladıkça eğrildikçe boyda gidiyor haliyle ^_^

Bu arada size bir soru kızlar neden kendilerinden uzun erkekleri ve erkekler de neden kendilerinden kısa kızları tercih ederler ? :)

Bu arada msjlara yetişemiyom yaw Karadeniz'e ne ara geldi konu :D görmeyi istediğim doğallığı muhteşem olan bir bölgemizdir Karadeniz :rolleyes:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

annen mayalamıyor mu sana :(

Annem akıllısı maya yapacağı yoğurdu pınar yapınca dkfkjdshfkj Bir adet muhallebi.

Hala dost yoğurdumuz var. :D

Biz her şeyi Birşah alıyoruz. fjkdshjk

Edit:

100-120'ye gerek yok 40tan sonra yavaş yavaş çekiyor zaten :D kemikler zayıfladıkça eğrildikçe boyda gidiyor haliyle ^_^

Bu arada size bir soru kızlar neden kendilerinden uzun erkekleri ve erkekler de neden kendilerinden kısa kızları tercih ederler ? :)

Bu arada msjlara yetişemiyom yaw Karadeniz'e ne ara geldi konu :D görmeyi istediğim doğallığı muhteşem olan bir bölgemizdir Karadeniz :rolleyes:

Valla ben hep tam tersiyim ya.Bana göre de chibi erkek makbül :rolleyes:
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.