Jump to content

Dış güzellik mi ? İç güzellik mi ?

Mr. Irish

Önerilen İletiler

• Forum Admin

benim anladığım ve ona göre cevapladığım dış görünüş olarak çooooooookkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk hoş birini mi istersin yoksa karakteri çooookkkk güzel olsun dışı portakal kabuğuda olsa da olur mu mu ?? :huh: :huh:

bilmiyom tam olarak anlatabildim mi :blink: :blink:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 613
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Herkese sorsan "ÖNEMLİ OLAN İÇ GÜZELLİK" der. Ama kimse çirkin bulduğu birinin içini merak etmez. Güncellemesini paylaştım farklı farklı görüşler geldi zed ise fikir verdi bende konuyu açıyorum size g

Forumdakiler ile düğündeykene. http://inciswf.com/kynsrl.swf

Lucy'nin dediği gibi ikiside önemli ama eğer birini seç deseniz dış güzelliği tercih ederim :) Hem dışı güzel olduktan sonra belli bi' noktaya kadar insan katlanabiliyor :D

benim anladığım ve ona göre cevapladığım dış görünüş olarak çooooooookkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk hoş birini mi istersin yoksa karakteri çooookkkk güzel olsun dışı portakal kabuğuda olsa da olur mu mu ?? :huh: :huh:

bilmiyom tam olarak anlatabildim mi :blink: :blink:

öyleyse çıkmayı felan bi kenara bırakırım valla :D ikisiyle birlikte çıkarım yada :ph34r: güzel biri daha makul geldi çirkin biriyle pekte birlikte olmak istemem zaten bilgisayar manyayım güzel olsun yeter pek konuşmam :D
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Şuan normal düzeyde baktığım zaman, dış görünüşü o kadar önemsemidiğimi fark ettim. Yani yerlerde olmasın ama çok ultra bişey de olmasına gerek yok yani. Bi insanı sevebilmek ve ya anlaşabilmek için dış güzellikten daha çok iç güzelliği ve karakteri giriyo işin içine tabi genel olarak ikiside gerekli.
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

İlk tanışmada dış güzellik önemlidir hacılar. İnsan bi bakışta içini göremez çünkü karşısındakinin :)

Bana gelince ilk tanıştığım insanların dış görünüşüne bakıp güzelmiş, yakışıklıymış falan derim. Ama bu benim onla kuracağım ilişkiyi etkilemez. Sonra o insanı tanıdıkça güzelliği kafamda şekillenir. Eğer gerçekten çok iyi yürekli birisi ise o benim için dünyadaki en güzel insandır. Kendi sınıfımda falan bana sınıftaki en güzel 5 kızı say deseler genellikle fiziği çok güzel ama burnu havada salak tikileri listeme eklemem. Eklediklerim genelde gülünce güneşler doğduran dilberlerdir B) B) Sonuç olarak:

http://www.youtube.com/watch?v=PrfMuhZnmfM

http://www.youtube.com/watch?v=SkPMcwIj85s

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

içi ne kadar güzel olursa olsun insan azıcık ta tatlı olmalı azıcık alımlı olmalı

hatta bana kalırsa iç dış önemli değil muhabbetinden felan hoşlandığın bir insanla eğer geçirdiğin vakitten zevk alıyorsan ne kadar fazla vakit geçirirsen o derecede ona aşık olmaya başlarsın

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.