Jump to content

Dış güzellik mi ? İç güzellik mi ?

Mr. Irish

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 613
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Herkese sorsan "ÖNEMLİ OLAN İÇ GÜZELLİK" der. Ama kimse çirkin bulduğu birinin içini merak etmez. Güncellemesini paylaştım farklı farklı görüşler geldi zed ise fikir verdi bende konuyu açıyorum size g

Forumdakiler ile düğündeykene. http://inciswf.com/kynsrl.swf

Lucy'nin dediği gibi ikiside önemli ama eğer birini seç deseniz dış güzelliği tercih ederim :) Hem dışı güzel olduktan sonra belli bi' noktaya kadar insan katlanabiliyor :D

Bende güle bilseydim, espri anlayışımız hiç tutmuyor. :( http://www.fenokulu....84&UyeID=176206

Bunlar soğuk espri değil zaten düpedüz ... Neyse söylemeyeceğim başımıza iş almayalım :P

Benim demek istediğim arada hiç beklenmedik yerde arkadaşın bir soğuk espri yapar da istemsizce güler ama arkadaşına sövmekten de geri kalmazsın ya; o işte, sana hiç olmadı mı :(

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Ne kadar seçmeye çalışırsak çalışalım ilerleyen yıllarda seçim şansımız pek olmuyor. Aşık olduğunuzda iç ve dış güzellik sadece ayrıntıdan ibaret kalıcak. Aşk olduğu sürece, zayıflıkları yada kötü yönleri bilinç altınızda iyi birer yön olarak kalıcak. Hata o kötü yönleri göremiyeceksiniz bile.Güzel dişlere sahip olmasada size inci gibi görünecek. Makyaj yapmadığında öcü gibi görünsede, başında tuhaf bugidileri, yüzündeki bakım maskesi ve altı üstü alakasız ev eşofmanları ile yinede size çok sevimli görünecek. Aynı şey erkekler içinde geçerli :) O süper saçları olan çocuk yanınızda uyandığında mağra adamı gibi alakasız birine dönüşecek. Horladığında kalkıp bir yastık yapıştıracaksınız ama tebessüble uykunuza geri döneceksiniz. Eli terlesede sımsıkı tutmak isteyeceksiniz. O zaman sadece iç ve dış güzellik değilde onların tüm ayrıntılarını kapsayan herşeye aşık olduğunuzu farkedeceksiniz. Sizden birşey istediğinde çocuk gibi olan mimikleri, korktuğunda verdiği o komik ve ensantrik tepki, ağladığındaki eşki suratı, gülümsediği zaman size verdiği huzur.. Bunun gibi sayısız şeyler olucak. Ozaman iç ve dış güzellik sözü size boya badana terimi gibi gelecek. :)

ilerleyen zamanlarda evet böyle hissedilebilinir :rolleyes: :rolleyes: ama sonra aşk bitecek size kafanızdaki tüm saçları yoldurur derecesinde bir aptallıkla baş başa bırakıp gidecek :huh: size de hay ben bunun neresini sevmişim diye geceleri sabaha bağladığınız abuk günler kalacak :angry: :angry: falan filan ama önce dış görünüş gelir diyorum bu sadece aşk meşk için de değil arkadaş hatta iş seçiminde bile böyle aslında ön yargı kuramı suçlu burda ama :ph34r: :ph34r:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bunlar soğuk espri değil zaten düpedüz ... Neyse söylemeyeceğim başımıza iş almayalım :P

Benim demek istediğim arada hiç beklenmedik yerde arkadaşın bir soğuk espri yapar da istemsizce güler ama arkadaşına sövmekten de geri kalmazsın ya; o işte, sana hiç olmadı mı :(

Resmi ekleyen

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ilerleyen zamanlarda evet böyle hissedilebilinir :rolleyes: :rolleyes: ama sonra aşk bitecek size kafanızdaki tüm saçları yoldurur derecesinde bir aptallıkla baş başa bırakıp gidecek :huh: size de hay ben bunun neresini sevmişim diye geceleri sabaha bağladığınız abuk günler kalacak :angry: :angry: falan filan ama önce dış görünüş gelir diyorum bu sadece aşk meşk için de değil arkadaş hatta iş seçiminde bile böyle aslında ön yargı kuramı suçlu burda ama :ph34r: :ph34r:

Olmaması dileği ilee ^_^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.