Jump to content

Dış güzellik mi ? İç güzellik mi ?

Mr. Irish

Önerilen İletiler

paprika ve leffwn ikinizi form kaynatıcıları ilan ediyorum :D :rolleyes:

bu huyunuz hoşuma gidiyo o ayrı :ph34r:

Resmi ekleyen

Sıkı çalışıyorsun,takdir ettim. Yaz sonuna kadar artık 16.00 - 08.00 gibi gibi olar benim forum ziyaretim.

O kadar buralara bakıyorum hiç teşekkürler etmiyor, çok zor iş çok. Oku da benim gibi olma. :unsure:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 613
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Herkese sorsan "ÖNEMLİ OLAN İÇ GÜZELLİK" der. Ama kimse çirkin bulduğu birinin içini merak etmez. Güncellemesini paylaştım farklı farklı görüşler geldi zed ise fikir verdi bende konuyu açıyorum size g

Forumdakiler ile düğündeykene. http://inciswf.com/kynsrl.swf

Lucy'nin dediği gibi ikiside önemli ama eğer birini seç deseniz dış güzelliği tercih ederim :) Hem dışı güzel olduktan sonra belli bi' noktaya kadar insan katlanabiliyor :D

Konunun geldiği yere bak :D Eskiden dış güzelliğe önem verirdim öyleki manken gibi kızlar favorimdi hele birde sarışınlar ise Resmi ekleyen ama sonradan okadar aşırıya kaçmamaya başladım görünümü normal olduktan sonra benim için sıkıntı yok :D Ehem ayrıca dışı güzel olup içi kötü olanların içlerinide güzelleştirme gibi bir yeteneğim vardır Resmi ekleyen

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Konunun geldiği yere bak :D Eskiden dış güzelliğe önem verirdim öyleki manken gibi kızlar favorimdi hele birde sarışınlar ise Resmi ekleyen ama sonradan okadar aşırıya kaçmamaya başladım görünümü normal olduktan sonra benim için sıkıntı yok :D Ehem ayrıca dışı güzel olup içi kötü olanların içlerinide güzelleştirme gibi bir yeteneğim vardır Resmi ekleyen

bunun tam terside mümkün olabilir ama :D karşı tarafın fikride lazım :ph34r:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar konumu nerelere sürüklediniz teşekkür ederim çok ciddiye kaçıyodu lkfdjgslkdjgdlfg yumuşadı konu

Acaba kimin başını altında çıktı. :rolleyes:

Boş ver dönmezse hiç senin olmamıştır öhöhöhö

( Geceleri ne kadar iğrençleşebileceğim hakkında fikriniz yok sdkjfhjksd )

Edit: Bu espri sana gelsin Leffwn

Resim koyamıyorum. :( al link https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTD_7LCx1UVA_jWhu4PPmgFGWk2unNKBh0Byg8K6tLW3INoq3pZJQ

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Arkadaşlar konumu nerelere sürüklediniz teşekkür ederim çok ciddiye kaçıyodu lkfdjgslkdjgdlfg yumuşadı konu

tam diyodum ev sahibi nerde sesi soluğu çıkmıyodu geldii :P

zeka

tırnak

diş

göz

boy

saç v.s gibi şıklar yapalım herkezin tipi çıksın ortaya

ayrıca benim içinde boy önemli :lol: önemli yani uzun olucak en az 1.80 :ph34r:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.