Jump to content

Dış güzellik mi ? İç güzellik mi ?

Mr. Irish

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 613
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Herkese sorsan "ÖNEMLİ OLAN İÇ GÜZELLİK" der. Ama kimse çirkin bulduğu birinin içini merak etmez. Güncellemesini paylaştım farklı farklı görüşler geldi zed ise fikir verdi bende konuyu açıyorum size g

Forumdakiler ile düğündeykene. http://inciswf.com/kynsrl.swf

Lucy'nin dediği gibi ikiside önemli ama eğer birini seç deseniz dış güzelliği tercih ederim :) Hem dışı güzel olduktan sonra belli bi' noktaya kadar insan katlanabiliyor :D

Gören de sanır Cern deneyi tartışılmış burada ne bu 30 sayfa ya... Gidin bi dışarı çıkın çiftlere bakın buradaki her türlü argümanı bitirecek cinsten çiftlerle karşılaştım, adriana lima güzelliğinde bir hatunun yanında cılız çirkin erkek veya tam tersi. Yani kesin bir kural yok arkadaşlar evet ergenlik döneminde dış güzelliğe daha çok önem verilir ama olgunlaşınca daha farklı şeyler hissediyorsun zaten ergenken hissettiklerin bana göre gerçek aşk değildir bu yaşlarda sevgili olupta ileride evlenen pek fazla kişi tanımıyorum. Geçici heves bunlar.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Gören de sanır Cern deneyi tartışılmış burada ne bu 30 sayfa ya... Gidin bi dışarı çıkın çiftlere bakın buradaki her türlü argümanı bitirecek cinsten çiftlerle karşılaştım, adriana lima güzelliğinde bir hatunun yanında cılız çirkin erkek veya tam tersi. Yani kesin bir kural yok arkadaşlar evet ergenlik döneminde dış güzelliğe daha çok önem verilir ama olgunlaşınca daha farklı şeyler hissediyorsun zaten ergenken hissettiklerin bana göre gerçek aşk değildir bu yaşlarda sevgili olupta ileride evlenen pek fazla kişi tanımıyorum. Geçici heves bunlar.

Arkadaşlar sakin olun, 30 sayfanın içinde oldukça mühim başka konular, saygı çerçevesinde tartışılmış bulunmaktadır djfsjkhj. Yani dış güzellik- iç güzellik konusundan hallice biraz farklı şeyler konuşuldu diyebiliriz. :rolleyes:
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.