Jump to content

Dış güzellik mi ? İç güzellik mi ?

Mr. Irish

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 613
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Herkese sorsan "ÖNEMLİ OLAN İÇ GÜZELLİK" der. Ama kimse çirkin bulduğu birinin içini merak etmez. Güncellemesini paylaştım farklı farklı görüşler geldi zed ise fikir verdi bende konuyu açıyorum size g

Forumdakiler ile düğündeykene. http://inciswf.com/kynsrl.swf

Lucy'nin dediği gibi ikiside önemli ama eğer birini seç deseniz dış güzelliği tercih ederim :) Hem dışı güzel olduktan sonra belli bi' noktaya kadar insan katlanabiliyor :D

• 7 ay sonra...

Valla ilk iletide de yazıldığı gibi; görünüş herşey değil ama dış görüntü ilk başta insanın ilgisini çekmediğinde doğal olarak karşındakinin içini pek merak etmiyor. Ben de ne tamamen dış görüntüye, ne tamamen karaktere bakıyorum açıkçası. Ha tabii belki karşındaki yakışıklı değildir, ama öyle tavırları vardır ki, aranızdaki çekim gücü o kadar güçlüdür ki vurulursun. Ve karizma > yakışıklılık kesinlikle arkadaşlar.  :good-job-onion-head-emoticon:  :cool-onion-head-emoticon: 

Kime aşık olacağımız hiç belli olmaz tabii. Büyük konuşulmaması gereken konular bunlar :3

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bence dış görünüş sadece görüntüdür yani fosss :P kendimden alıntılayacak olursam şu ana kadar sevdiğim kişilerin tiplerine bakmışımdır tabi ama sadece ilk anda, ona da pek önem vermem açıkçası çünkü eğer birisi yakışıklı veya karizmatik her ne ise ne kadar dışı güzel olursa olsun bi zaman sonra sıkılırım ve ilgimi çekmez çünkü ben bana bir şeyler öğretebilen kişilerden hoşlanırım yani bu da demek oluyor ki ...

1.Zeki olacak beni şaşırtacak bildikleriyle -hem ayrıca zeki insanlar güzel espri de yaparlar 2li kombo xD ve daha birçok şeyi *-* -

2.Duygusal olceek :P

3.aslında bunları yazmama gerek bile yok zeki olsun diğer tüm şıkları düşüncelerimi siler götürür  :embarrassed1-onion-head-emotico

evet ilk başta görünüşe bakarun ama sonrası beynine bakarım ben karşıdaki kişinin genelde beynine aşık olurum ehehuehue xD -bu nasıl tabirse artık :D- yani bu demektir ki bana göre görüntü hiçbir şeyi ifade etmez bence iç güzellik kafidir zaten birisini gerçekten içten severseniz o sizin için dünyadaki en güzel insan olur ;D 

Herkes kusurlarıyla kuzeldir *-* -ben hariç :P nihahajahajah öhmm.-  gerçi ben şıp sevdiyimdir xD bana göre herkes potansiyel hoşlanılacak biridir haahahahahah ŞAKA. -çok kötü şakalarım ;-; :expulsion-onion-head-emoticon: - ölüyorum sayın seyirciler .. İç güzellik iyidir dış görünüşe aldanmayın ama yine de siz bilirsiniz yani xD 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Dış görünüşünüz sizin elinizdedir. Güzel görünmek çevrenizdekilere saygıdandır. Saçı başı dağınık gezen bir kıza bakmam evet, çirkin giyinen bir kıza da bakmam. Tabi her insan da doğuştan mükemmel güzellikle doğmuyor. Kastettiğim şeyi anladınız işte. Giyim, bakım falan. (Gerçi ben hiçbir kıza bakmıyorum ama, yorum olsun dedim)

PS: Pelin, ben sende bayağı kendimi gördüm. Bir an kontrol etme ihtiyacı duydum, "benim yorumum mu bu acaba" diye :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Dış görünüşünüz sizin elinizdedir. Güzel görünmek çevrenizdekilere saygıdandır. Saçı başı dağınık gezen bir kıza bakmam evet, çirkin giyinen bir kıza da bakmam. Tabi her insan da doğuştan mükemmel güzellikle doğmuyor. Kastettiğim şeyi anladınız işte. Giyim, bakım falan. (Gerçi ben hiçbir kıza bakmıyorum ama, yorum olsun dedim)

PS: Pelin, ben sende bayağı kendimi gördüm. Bir an kontrol etme ihtiyacı duydum, "benim yorumum mu bu acaba" diye :D

yazını şimdi gördüm :D aynen yani zeki olmadıktan sonra ne anladım ben ot gibi mi yaşayacağız sürekli bak bak görüntüye nereye kadar yani xD -görüntüye bakanlar siz aşık olmamışsınız yada anlattığınız o değil bu dediğiniz bence sadece hoşlanma :p-

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

yazını şimdi gördüm :D aynen yani zeki olmadıktan sonra ne anladım ben ot gibi mi yaşayacağız sürekli bak bak görüntüye nereye kadar yani xD -görüntüye bakanlar siz aşık olmamışsınız yada anlattığınız o değil bu dediğiniz bence sadece hoşlanma :P-

Beklentiyi yüksek tutmak için senin de bir çizgiye sahip olman gerekir. Buradan zeki olabileceğin kanısına varıyorum. Bol bol kötü esprilerine rağmen :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.