Jump to content

Komik Anlarınız?

Mr. Irish

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 134
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

çok var ya hangisini desem bilemedim şimdi sabah gözümü bir açtım :huh: saat on olmuş yataktan ben mi kalktım yatak mı beni attı bilmiyorum bir hışımlan hazırlanmaya başladım bir yandan da dümdüz sö

Bir sürü var ama anlatmak uygunmudur bilemem burada :D (Ayıp değil ama pislik dolu :D ) Hmm abim küçükken beni dövmeye çalıştığında plastik sopayla karşılık vermeye çalışıyordum sonra sopayı tutup çe

Buluyum numaralarını Abim kaykay öğrettiği zamanlar küçüğüm 8 yaşındayım üstüne çıkıp niye gitmiyor bu demiştim oradaki herkes bana gülmüştü ama sonra hepsi bana hareket falan öğrettiler

• Forum Admin

Ben gelini terk ettim VS melekleri için

Paprikayı özledim

hem aldat hem terket hem aşkı ilan olmas ki yawf :P

enem napmışım ki :D

edit: paprikaya ilanı aşk var uuuv

spoiler içine aldığın yorumunu okuyunca sandalyede kaykılıp duran ben hop artık sadece duran ben ama yerde :D :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

:unsure:

Döşü kıllı erkeklerden.... :D

YA utanıp yüzümü kapattım şimdi. :D

utanma utanma sen kaşınmıştın ama tem olarak ne yapmıştın hatırlamıyorum bunun öcünü de almıştın benden zaten :D ama dediğim gibi o yorumla kazındın hafızama unutmam onu :D
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

utanma utanma sen kaşınmıştın ama tem olarak ne yapmıştın hatırlamıyorum bunun öcünü de almıştın benden zaten :D ama dediğim gibi o yorumla kazındın hafızama unutmam onu :D

Allah cezanı vermesin. :D Forum chatinde doğruluk mu cesaret mi oynamıştık o zaman. Ben mi kaşındım. :D Halil abinin fc sine ()Yöneticinin fc si la acımadınız bana kopekler ) git animeyi kötüle demiştiiz. Buna mecbur kaldım yoksa burda olmazdım. :D BAnı yiyip...

Sakura'yı ne kadar çok sevdiğini öyle bi kız görmediğini dedirtmiştim sana bu arada :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Allah cezanı vermesin. :D Forum chatinde doğruluk mu cesaret mi oynamıştık o zaman. Ben mi kaşındım. :D Halil abinin fc sine ()Yöneticinin fc si la acımadınız bana kopekler ) git animeyi kötüle demiştiiz. Buna mecbur kaldım yoksa burda olmazdım. :D BAnı yiyip...

Sakura'yı ne kadar çok sevdiğini öyle bi kız görmediğini dedirtmiştim sana bu arada :D

biz şuan fransız... jönapell
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.