Jump to content

Komik Anlarınız?

Mr. Irish

Önerilen İletiler

Çok güldüm :D vay be neler yaşamış insanlar... Neyse bir tanede benden gelsin :D

Akşam yatağa girdim sağolsun benim güzel kardeşim benim yatağıma girmiş, o da yetmezmiş gibi ayaklarıma uzanmış onun etkisiyle sabah kalktım bacaklarım ağrıyor kardeşimi kaldırdım kalk diye o kalktı ben de kalkacaktım ki ayağımı yere atmamla birlikte bizim gardorabı öpmemle bir oldu :D O kadar kötü düştüm ki şuan bahsedince içim ürperdi :D

Geçmiş olsun. ^_^
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 134
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

çok var ya hangisini desem bilemedim şimdi sabah gözümü bir açtım :huh: saat on olmuş yataktan ben mi kalktım yatak mı beni attı bilmiyorum bir hışımlan hazırlanmaya başladım bir yandan da dümdüz sö

Bir sürü var ama anlatmak uygunmudur bilemem burada :D (Ayıp değil ama pislik dolu :D ) Hmm abim küçükken beni dövmeye çalıştığında plastik sopayla karşılık vermeye çalışıyordum sonra sopayı tutup çe

Buluyum numaralarını Abim kaykay öğrettiği zamanlar küçüğüm 8 yaşındayım üstüne çıkıp niye gitmiyor bu demiştim oradaki herkes bana gülmüştü ama sonra hepsi bana hareket falan öğrettiler

• 3 hafta sonra...
  • 6 ay sonra...
  • 2 ay sonra...

geçen kurban bayramında bartından gelirken otobüs şoförü beni unutup otogarı es geçmişti. işin ilginç yanıda şu fark ettim geçtiğimizi ayağa kalktım gittim şoföre dedim abi izmit otogara girmicek misin geçtik diye aa ben seni unuttum ileriden dönüp giricez dedi( tek izmit yolcusu bendim) iyi dedim bende yerime geçtim. lan sonra bu gaza geldi gidiyo hala baya bi 30 dk falan daha gittik. muavin geldi dedi kardeş k.bakma seni gebzede indircez ( istanbula götürseydin o kadar geldik lafa bak  :D ) ee dedim o zaman bana niye söylemedin kardeşim ben inerdim o zaman izmitte diye  ( indirse eve yürüsem 10-15 dk çünkü ). sonra devam ettik beni gebzede indirdi ben daldım yazıhaneye adamlar ile tartışıyorum baya baya. sonra 1.5 saat orda başka otobüs bekledim. sonra geldi izmit otogara gidicek bi tane ( rize otobüsüydü) ona bindim onun şoförede anlattım dedim abi valla şikayet edicem 6 saatlik yol oldu 10 saat diye  :D neyse adam saolsun bıraktı beni bi güzelde şikayet ettim adamları. ( nedir bu otobüs yolcuklarından çektiğim her bayramda bir maceraya atılıyorum )  :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlarla bi yere yemek yemeye gitmiştik, baya da böyle elitimsi, nezih bi yerdi. Kalktık en önden ben gidiyorum bi yandan da arkadaşla konuşuyo olunca dikkat etmemişim kapıyı açık sanaraktan ilerliyorum.. Tak diye bir tosladım kapıya ama hayatımın en büyük şoklarından biriydi heralde. :D Herkes dönüp bana baktı tabi arkadaşlar falan gülmekten yerlere yattılar 10 saniyelik bi şoktan sonra ben de gülmeye başladım fldsjf

O zamandan beri kapısı cam olan yerlerde çıkarken ilk çıkan olmamaya özen gösteririm..

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.