Jump to content

Komik Anlarınız?

Mr. Irish

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 134
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

çok var ya hangisini desem bilemedim şimdi sabah gözümü bir açtım :huh: saat on olmuş yataktan ben mi kalktım yatak mı beni attı bilmiyorum bir hışımlan hazırlanmaya başladım bir yandan da dümdüz sö

Bir sürü var ama anlatmak uygunmudur bilemem burada :D (Ayıp değil ama pislik dolu :D ) Hmm abim küçükken beni dövmeye çalıştığında plastik sopayla karşılık vermeye çalışıyordum sonra sopayı tutup çe

Buluyum numaralarını Abim kaykay öğrettiği zamanlar küçüğüm 8 yaşındayım üstüne çıkıp niye gitmiyor bu demiştim oradaki herkes bana gülmüştü ama sonra hepsi bana hareket falan öğrettiler

O değilde forumdaki en komik halimi merak ettim şimdi ben. :D 3-5 kişiye sordum bi Ezgi'den cevap geldi. Ace'i görünce heyecanlanman diye. :D

Tarihe karışmış en eski forum üyelerinden ama arada hortluyo. Görmez inş. bunu. Sır olarak kalsın istiyorum. :D

Burda da sorayım benim en komik halim ne sizce? Ama burda da yeni üyeler var hep merakım içimde mi kalcak acep? :wacko:

sen benim hafızama bu yorumla kazındın meltem :D adsad aklıma geldi ne gündü be :D

döşü kıllı erkekler :wub:

Benden tavsiye forum chatte doğruluk mu cesaret mi oynarsanız "cesaret dersem nolcak ki" demeyim sakın işte sonuç :D spoiler içinde yazmayan sinir krizi geçirten yazı....

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.