Jump to content

Bir Bayanda Olması Gereken Saç Modeli

GNtoki

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 128
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Kel olmasın yeter. (Allah'm nasıl bir yokluktayım :( )

Nedense ben erkeklerde uzun saçı beğeniyorum...Ama darmadağınık olmayacak....Şu anime erkek karakterlerdeki gibi.. :)

e uzat saçlarını biraz açarsın saçlarını rüzgara karşı öyle bi hava yaratır hoş olur :D

Resmi ekleyen Zafer benimdir.

Edit: Konuya gelecek olursak.Ben her ne kadar kıvır kıvır saçlarımla çok mutlu olsam da, düz olsaydı direkt küt keser siyaha boyatırdım. Hep çok elit bulmuşumdur yav.

Edit2:

Resmi ekleyen

< şekilde görüldüğü gibi

Edit3: Şekilde görülmediği gibi :mellow:

Edit4: Bana başka şekil mi yok lo.

Resmi ekleyen

manken sandım :blink:
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bence olmuyoruz :ph34r: Hiç fark etmez. Kelimelerin üzerine bu kadar yüklenmeyin yav.

Toplumda henüz genel bir farkındalık olmadığı için normal.

"Bu kullanım kadın haklarını savunan kişi ve örgütlerin tepkisini çekmektedir. Asıl kullanımın sadece "Bay"ın karşılığı olması gerektiği düşünülmektedir."

http://tr.wikipedia.org/wiki/Bayan

Cinsiyetçilik konusunda hassas bir insanım sadece o yüzden düzeltme gereği duydum. Ve hayır aksine kelimelerin üzerine yüklenmeliyiz, kimse kusura bakmasın sizin küçük önemsiz gördüğünüz detaylar ataerkil toplumun oluşmasına katkı sağlıyor.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

"Bu kullanım kadın haklarını savunan kişi ve örgütlerin tepkisini çekmektedir. Asıl kullanımın sadece "Bay"ın karşılığı olması gerektiği düşünülmektedir."

Cinsiyetçilik konusunda hassas bir insanım sadece o yüzden düzeltme gereği duydum. Ve hayır aksine kelimelerin üzerine yüklenmeliyiz, kimse kusura bakmasın sizin küçük önemsiz gördüğünüz detaylar ataerkil toplumun oluşmasına katkı sağlıyor.

bunun üzerine normalde yazacak çok şey var ama neyse der :ph34r: :ph34r: kabuğuma çekilirim :mellow:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Cinsiyetçilik konusunda hassas bir insanım sadece o yüzden düzeltme gereği duydum.

Böyle davrandıkça ve amaç burada cinsiyetçilik olmadığı halde üzerine gidildikçe bir yarayı deşiyorsun sadece.Kötü niyet olmadığını anladığın halde "bayan demeyin kötü o,pis kaka" demek gereksiz.Merak etme burada bir cinsiyetçilik olsaydı bunun önünde hepimiz dururduk.
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Böyle davrandıkça ve amaç burada cinsiyetçilik olmadığı halde üzerine gidildikçe bir yarayı deşiyorsun sadece.Kötü niyet olmadığını anladığın halde "bayan demeyin kötü o,pis kaka" demek gereksiz.Merak etme burada bir cinsiyetçilik olsaydı bunun önünde hepimiz dururduk.

Ben burada kötü bir niyet olduğunu söylemedim. İnsan bilmeden de kötü bir şeye hizmet edebiliyor. Ve ben bunun gereksiz olduğunu düşünmüyorum sadece düzeltme yaptım, keşke bu toplumun kadınları da biraz bir şeylerin farkında olsa, hep böyle "aman boşver" dediğiniz için bir adım ileri gidemiyoruz.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

zeynep bunu beğendi :P

sen konuş arkandayım bacım :lol: (şimdi bacı dedik diye suçlu olmayalım :ph34r:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Dostum tdk ya aç söyle bildir, ben burda argo jargon kullanmadığım kimsenin onurunu kırmadığım sürece istedğim gibi konuşma hakkına sahibim diye biliyorum. Sen kelimeler konusunda hassas olabilirsin bu senin görüşün. Konuyu tartışma alanına çevirmemeni talep ediyorum
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.