Jump to content

Bir Bayanda Olması Gereken Saç Modeli

GNtoki

Önerilen İletiler

• Forum Admin

Hmmm 2 resim arasında ki 7 fark :D :D

2nizinde soğana bakış acısı farklı -_- Benimde aklıma bu gelmişdi

Resmi ekleyen

PS: Bi erkek olarak bu tanımları sevmiyorum -_- Soğan örneği dışında,kestane derler mesela...Yanık kestaneside var kızarmış kestanede <_< Yada ne bileyim parlement mavisi falan...Lacivert hacı işde koyu lacivert de gerekirse :mellow:

yine sesli güldüm yaaaaaaaaaa :blink: olmas öyle daha havalı parlement mavisi -_-

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 128
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Kel olmasın yeter. (Allah'm nasıl bir yokluktayım :( )

Nedense ben erkeklerde uzun saçı beğeniyorum...Ama darmadağınık olmayacak....Şu anime erkek karakterlerdeki gibi.. :)

e uzat saçlarını biraz açarsın saçlarını rüzgara karşı öyle bi hava yaratır hoş olur :D

O kadar ayrıntılı ben de bilmem renkleri. Parlement mavisi ne ki, hani bir sigara markası var ordan mı anlamadım dsjkfhjkds

Yesss paketin üstünde ki maviye öyle diyorlar.Ordan çıkma...

Daha doğru öyle deniyor :blink: Kahverengiye öncesinde ne denildiği gibi birşeyde olabilir :ph34r:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ben uzun saçlardan hoşlanıyorum kadınlarda, hatta baya uzun ^_^ mümkünse erkeklerde uzun saçlı olsun B) ,,,,,,erkeklerin, erkek olduğu zamanlarda uzun saçlı olurlarmış :Dşimdiki erkekler bende dahil, yuvarlak tıraşlı yüz ve kısa saç ile <_< böyle olmak hiç hoşuma gitmiyor :P saç uzatmışlığım var belime kadar 20'li yaşlarımda, asker'e giderken kestim, kesiş o kesiş :( ben annemim,ablamın,kız yeğenlerimin,arkadaşlarımın,akrabaların kızlarının saçlarıyla oynamaktan, hatta taramaktan hoşlanıyorum ^_^ ama saçları orjinal renkli olsun mümkünse, aslında orjinal saç renkleri çok yakışıyor kızlara ve kadınlara ama nedense kompleks yapıyorlar ve boyatıp duruyorlar :blink: gerçi çoğu renkten, özellikle kızıl saçlardan da hoşlanıyorum ama orjinal saç renkleri bir başka güzel bence, dalgalı, kıvrcık veya düz olması önemli değil ;)

Resmi ekleyen

Resmi ekleyen

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.