Jump to content

Bir Bayanda Olması Gereken Saç Modeli

GNtoki

Önerilen İletiler

ben uzun saçlardan hoşlanıyorum kadınlarda, hatta baya uzun ^_^ mümkünse erkeklerde uzun saçlı olsun B) ,,,,,,erkeklerin, erkek olduğu zamanlarda uzun saçlı olurlarmış :Dşimdiki erkekler bende dahil, yuvarlak tıraşlı yüz ve kısa saç ile <_< böyle olmak hiç hoşuma gitmiyor :P saç uzatmışlığım var belime kadar 20'li yaşlarımda, asker'e giderken kestim, kesiş o kesiş :( ben annemim,ablamın,kız yeğenlerimin,arkadaşlarımın,akrabaların kızlarının saçlarıyla oynamaktan, hatta taramaktan hoşlanıyorum ^_^ ama saçları orjinal renkli olsun mümkünse, aslında orjinal saç renkleri çok yakışıyor kızlara ve kadınlara ama nedense kompleks yapıyorlar ve boyatıp duruyorlar :blink: gerçi çoğu renkten, özellikle kızıl saçlardan da hoşlanıyorum ama orjinal saç renkleri bir başka güzel bence, dalgalı, kıvrcık veya düz olması önemli değil ;)

Resmi ekleyen

Resmi ekleyen

offff !!!! bu ne böyle ya bi kız olarak bile bu saçlarla nasıl uğraştıklarını anlamıyorum ne gereği var bu kadar zahmete -_- ben kısa saçtan yanayım 2 senedirde kısa saç kullanıyom .

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 128
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Kel olmasın yeter. (Allah'm nasıl bir yokluktayım :( )

Nedense ben erkeklerde uzun saçı beğeniyorum...Ama darmadağınık olmayacak....Şu anime erkek karakterlerdeki gibi.. :)

e uzat saçlarını biraz açarsın saçlarını rüzgara karşı öyle bi hava yaratır hoş olur :D

Uzun saçın bakımı gerçekten de çok zor. :( ...O yüzden kısa saçı tercih ediyor artık kızlar.. ;) .Şimdi kısa saçta da o kadar model var ki :P

kısa saç hiç yakışmıyor kızlara, eminim erkeklerinde çoğu böyle düşünüyordur -_- saç ile ne uğraşacaksın, boyamaya gerek yok ;) yıka, bağla veya sal gitsin bu kadar :P
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

kısa saç hiç yakışmıyor kızlara, eminim erkeklerinde çoğu böyle düşünüyordur -_- saç ile ne uğraşacaksın, boyamaya gerek yok ;) yıka, bağla veya sal gitsin bu kadar :P

Sal gitsinle olmuyor öyle,sonra papaz kafa olup çıkıyor. ;) ..Şu erkekler de ki uzun saç sevdasını da bir türlü anlayamadım gitti.. :rolleyes:
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ne mi uğraşcaksın :blink: o saçlar kabarmasın, yağlanmasın, uçları kırılmasın yok efendim parlasın diye ne kadar uğraşıyo kızlar <_< zaten sırf her sabah saçlarımı düzleştirmeye harcadığım vakte acıdığım için kestirdim saçlarımı :angry:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 8 ay sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.