Jump to content

RWBY (Ruby-Weiss-Blake-Yang)

0nLin3

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 67
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Konu eski kalmış ama, yeni konu açmayayım dedim. Serinin oyununu çıkartıyorlarmış :D

Geçtiğimiz pazar günü RWBY'nin yapımcısı ve Rooster Teeth'in yönetmeni Monty Oum 33 yaşında vefat etmiştir. Ailesine, yakınlarına ve hayranlarına geçmiş olsun dileklerimizi iletmiş olayım böylece... L

Bende wikilerde filan dolaştım, O Blake'in eskiden birlikte çalıştığı maskeli adamın adı "Adam" :D Onun Canavarlarla bir bağlantısı var deniliyor.

http://imgur.com/a/QTA4b

Bayağı bir emek vermiş adamlar. Masallar, şiirler, birkaç dilde kelime oyunları filan. Bulduklarım arasında Weiss Schnee nin adının anlamını da var, White Snow muş, Pamuk prenses de Snow white :D Yang'ın da tam adınının anlamı Küçük güneş ejderi gibi birşey.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bende wikilerde filan dolaştım, O Blake'in eskiden birlikte çalıştığı maskeli adamın adı "Adam" :D Onun Canavarlarla bir bağlantısı var deniliyor.

http://imgur.com/a/QTA4b

Bayağı bir emek vermiş adamlar. Masallar, şiirler, birkaç dilde kelime oyunları filan. Bulduklarım arasında Weiss Schnee nin adının anlamını da var, White Snow muş, Pamuk prenses de Snow white :D Yang'ın da tam adınının anlamı Küçük güneş ejderi gibi birşey.

Bölümler upload edildi haberin olsun :D Bu arada gerçekten onlarla bir bağlantısı olabilir, çünkü Blake'in trailer'in de sadece robot öldürüyorlar...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Şahsen ben çok beğendim.

Yani konu basit, bölümler kısa ama hatunlar silahları çekti mi eğlence başlıyor.

Favorim: Blake.

Bir de Ruby, Kırmızı Başlıklı Kız; Weiss, Pamuk Prenses de diğer ikisini çözemedim ://

Blake Güzel ve Çirkin. Yani Beauty and Beast. O trailerdeki maskeli adamı hatırlıyormusun? Onun adı güzel ve çirkindeki canavarla aynı. Adam. Ayrıca taktığı maske canavarların yüzündekine çok benziyor. O hikayedeki prensesin adı da Bella. Blake'in soyadı Belladonna.

Yang içinse "Altın saçlı kız ve üç ayıcık" diyorlar. Hani şu "Biri benim çorbamı içmiş!" hikayesi :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Blake Güzel ve Çirkin. Yani Beauty and Beast. O trailerdeki maskeli adamı hatırlıyormusun? Onun adı güzel ve çirkindeki canavarla aynı. Adam. Ayrıca taktığı maske canavarların yüzündekine çok benziyor. O hikayedeki prensesin adı da Bella. Blake'in soyadı Belladonna.

Yang içinse "Altın saçlı kız ve üç ayıcık" diyorlar. Hani şu "Biri benim çorbamı içmiş!" hikayesi :D

Blake favori karakterim ve Güzel ve Çirkin de favori masalımdı!! Süüüü-per!! Evde Bella bebeğim bile var hala kitaplığımda durur :D AAAAHH! Adam'dan aklıma gelmeliydi ama gerçi Blake'in soyadını daha yeni öğrendim.

Yang süper olmuş açıklaman da harika ahahah :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.