Jump to content

RWBY (Ruby-Weiss-Blake-Yang)

0nLin3

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 67
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Konu eski kalmış ama, yeni konu açmayayım dedim. Serinin oyununu çıkartıyorlarmış :D

Geçtiğimiz pazar günü RWBY'nin yapımcısı ve Rooster Teeth'in yönetmeni Monty Oum 33 yaşında vefat etmiştir. Ailesine, yakınlarına ve hayranlarına geçmiş olsun dileklerimizi iletmiş olayım böylece... L

• 4 ay sonra...

Favorim Blake *-* Seviyorum bu kızııı

Az önce son bölümü de izledim B)

Çok iyi bir seri, İngilizce olmasının yanında çiziminin de farklı olması ilk başta itici gelebilir ama benim çok hoşuma gitti. Üşengeç biri olduğum için 5-10 dklık bölümler de işime geldi şahsen. :D

Tavsiye edebilirim. Hikaye devam edebilir bence, ederse de çok sıkı takipçisi olurum.~

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...

Yeni sezon bugun basliyor :D Bu arada RTX 2014 de yapilan duyuruya gore  bu sezon butun bolumler 12 dakikanin ustundeymis.

RWBY'nin tanıtımının bile olduğunu tahmin etmiyorken bu kadar iyi takip eden birini bulmak açıkçası sevindirdi  :good-job-onion-head-emoticon:

acaba  bunun 2.sezonunun tr si varmı

Sanırım yok divxplanete de baktım orada da bulamadım maalesef :( İngilizcesi zor değil ama anlamaya çalış bence :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Geçtiğimiz pazar günü RWBY'nin yapımcısı ve Rooster Teeth'in yönetmeni Monty Oum 33 yaşında vefat etmiştir. Ailesine, yakınlarına ve hayranlarına geçmiş olsun dileklerimizi iletmiş olayım böylece... Linkteki videonun en üstteki yorumunun 971 beğeniyi şimdiden almasından ne kadar sevildiğini anlayabiliyoruz... Belki de bunun için konu açmalıydım sadece 1 mesaj aşırı yetersiz belki ama en azından bu kadarını yapmış olayım.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.