Jump to content

Önerilen İletiler

TOPTAN HOŞBULDUK ARKADAŞLAR! :D

Ne kadar hareketli, aktif bir forumsunuz yahu maşallah, bu kadar çok cevap için çok teşekkür ederim ^_^

Hakkımda yaptığın paylaşımlar için çok sağol 3ira, Balsa ben ve eşim için çok değerli bir karakterdi, elimden gelenin en iyisini Eurocosplay seçmeleri anısı olsun diye yaptım ;)

Sevgili DeathBook ben öğretmenim bilenler bilir, bir sınıfta öğrencilerim arasında çıkmıştı beni tanıyanlar ve takip edenler, bak o çok enteresandı :D Şişli taraflarında bir okulda görev yapıyordum, sekizinci sınıflardan uzuuun boylu güzel iki kız öğrencim bir gün ellerinde karton kunailer ile geldiler ve benim tutorial (eğitim) yayınımdan bakarak yaptıklarını söyleyip teşekkür ettiler, takip edeceklerini söylediler. Oturup ağlayacaktım var ya :rolleyes:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra...

Güncellemeler! ^^

Merhaba millet! Forumunuz okulların açılması ve kışın ufak ufak hapşırtmaları sebebiyle birazcık susmuş ama olsun ben dolanmaya devam ediyorum eheheh :D Biz COSPLAY çalışmalarımıza ETKİNLİKLERİMİZE tam gaz devam ediyoruz ^^ MESELAA:

Dantegrafi'nin şöyle bir kısa filminde rol aldık :D (yakında bununla ilgili sitemde sayfam yer alacak):

YOUTUBE'DA İZLE!

Gamex de cici modelim kostümümü taşıdı (tıkla!)

K Live Etkinliğinde Jubei-chan kostümümü taşıdım, yakında siteme hikayesi eklenecek (tıkla!)

veee bumerang ödülleri başladıı! DESTEKLERİNİZİ BEKLİYORUM ^^ / OYLAR BURADAN VERİLİYOR! ^^

Resmi ekleyen

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.