Jump to content

Değiştirmek İstediğiniz (Spoiler içerir)

Tugrul.

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 23
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Şimdi çıkıp biri L ölmeseydi yazacak. Yazma...

Ace ölmeseydi :(

Naruto ilk bölümde ölseydi

• 1 ay sonra...

Naruto,angel beats,death note izlememiş olanlar için spoiler var

Death note un sonunu değiştirmek isterdim hep iyiler kazanmak zorunda değil. Angel Beats in 25 bölüm olarak uzatılmasını istiyorum 13 bölüm çok kısa.

Narutonun yenilmesiini istiyorum iyi kalpli diye her zaman kazanması çocukça geliyor.Sasori ve Deidaranın bu kadar kolay harcanmasını değiştirmek isterdim ve son olarak kisamenin gai gibi sadece taijutsu yapabilen birine kaybettmesi yerine düzgün bir rakibe karşı kaybetmesini sağlardım.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Naruto,angel beats,death note izlememiş olanlar için spoiler var

Death note un sonunu değiştirmek isterdim hep iyiler kazanmak zorunda değil. Angel Beats in 25 bölüm olarak uzatılmasını istiyorum 13 bölüm çok kısa.

Narutonun yenilmesiini istiyorum iyi kalpli diye her zaman kazanması çocukça geliyor.Sasori ve Deidaranın bu kadar kolay harcanmasını değiştirmek isterdim ve son olarak kisamenin gai gibi sadece taijutsu yapabilen birine kaybettmesi yerine düzgün bir rakibe karşı kaybetmesini sağlardım.

Death Note Spoiler içerir.

Ne derseler desinler bence iyi taraf Kira idi. Zaten yolun başında dünyanın geleceği için bir şeyler yapıyordu bence verdiği kurbanlar gerekliydi. Sonra biraz çığırından çıkmış olması iyi bir amaca hizmet ettiği gerçeğini değiştirmiyor. Kişiliği sapkın da olsa amacı gayet mantıklıydı. Ben sonunun çok sönük kaldığını düşünüyorum, yani biraz oldu-bitti gibi yapmışlar. L o kadar uğraşsın, Kira kim bulamasın; ama ikisi birleşince anca bir tane L eden çocuklar buluversin :/ Bilmiyorum ben L öldükten sonra pek zevk alamadım doğru dürüst izlememiştim bile sanırım.

Kimi ni Todoke spoiler

Kimi ni Todoke çok karın ağrısı bir anime yahu. Kızın böyle her seferinde yanlış anlaşılmalara alt yapı sağlaması beni uyuz etmişti. Tamam konu kızın saf olması ezik olması anladık da bu kadar üzerine gidilmesi çok saçma, bir süre sonra sıkıyor. Hiç gerçekçi değil bana kalırsa o kadar saf olması. Hele şu bahçedeki bölüm, tam hatırlayamıyorum ama sanırım "Hislerimiz farklı" gibisinden bir şey söylemişti orada uyuz oldum uyuz. Kanser sebebi ya.

Sword Art Online'ı komple değiştirmek isterdim. Baştan yaratmak isterdim. Bence konusu çok güzel ama becerememişler ya ne doğru dürüst aşk yapabilmişler ne oyunu yapabilmişler hepsi havada kalmış.

Kamisama Hajimemashita

Bir türlü kıza yüz vermiyor, son bölümüne kadar büyük burunluluk ediyor ya şu tilki ay bu da ayrı bir kanser sebebi. Değişsin bu animelerin bu yönleri yia

Edit: Skip Beat ve diğer güzel animelerin de doğru dürüst bir sonu olmasını isterdim. Gerçi halâ bekliyoruz, çıkacak yeni sezon diye ama neysee.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir The Utopian

Şu dört animeyi de değiştirmek istiyorum. <_<

Kamisama no Inai Nichiyoubi

Gözlerim yaşla dolu. -.- Nande? Doushiteeee?!!!

Kizuna'yı neden öldürdünüz ve neden her bölümde kendisini gösterip duygulandırıyorsunuz? :(

Death Note

Öldürülen favori karakterlerimden Mello. Near uyuzu dururken Mello öldü. Yapılır mıydı bu? -.-

No.6

Nezumi ve Shion final bölümünde ayrıldılar. Böyle final olmaz olsun. -.-

Sekaiichi Hatsukoi

Onodera Takano'ya 'seni seviyorum' demeden anime bitti. -.-

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 4 ay sonra...
  • 4 ay sonra...

Mirai Nikki

Bu animede Yuki çok sinir bozucu arkadaş. Bir çok sahnede pısırık görüyoruz çocuğu bunu değiştirmek isterdim öncelikle. Sonra da ovasından önceki final sahnesini baştan yazardım.

Naruto

Daha ilk bölümden Sakura'yı öldürürdüm sanırım :D

Sword Art Online

Asuna'nın Kirito'yu korumak amaçıyla oyun kurucuyla Kirito'nun arasında kaldığı bir bölüm var. Kirito'yu kurtarmak için kız yok oluyor. Ha işte bu olaydan sonra anime bir 3-4 bölüm kadar saçmalıyor. Bu animeyi yarıda bırakmama sebep olmuştu bunu değiştirirdim kesinlikle. İlk hali gayet hoştu. İlk oyundan devam ederdim. 2. farklı oyuna hiç bulaşmazdım.

School Days

Açıkçası animeye başlamama kararı alırdım.

Death Note

L öldükten sonra tadı tuzu kalmadı animenin başka farklı bir yol bulurdum ama sonu kesinlikle olduğu gibi biterdi.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sword Art Online

Asuna'nın Kirito'yu korumak amaçıyla oyun kurucuyla Kirito'nun arasında kaldığı bir bölüm var. Kirito'yu kurtarmak için kız yok oluyor. Ha işte bu olaydan sonra anime bir 3-4 bölüm kadar saçmalıyor. Bu animeyi yarıda bırakmama sebep olmuştu bunu değiştirirdim kesinlikle. İlk hali gayet hoştu. İlk oyundan devam ederdim. 2. farklı oyuna hiç bulaşmazdım.

Bu Şarttı Ama Zaten Oyunda Yapacakları Bişey Kalmadı Ki Yeni Sezonu Düşünerek Yaptıklarını Zannediyorum Yeni Seri Gun Gale Online İle Aksiyona Devam :)< :)>

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.