Jump to content

Attack on Titan Oyunu 3DS İçin Gözüktü


Çevirmen-J
 Share

Recommended Posts

Resmi ekleyen

Anime dünyasının ünlü serilerinden Attack on Titan adına geçtiğimiz ay içerisinde oyunculara yönelik müjdeli bir haber verilmişti. Bu haberde Attack on Titan'ın yapımcısı, 2014 senesinde çıkacak bir oyundan bahsetmişti. Görünüşe göre oyunun duyurusu önümüzdeki ay yapılacak.

Bessatsu Shonen Magazine isimli Japon dergisinin Eylül ayı sayısı için yaptığı tanıtımda, Attack on Titan'ın oyunu Nintendo 3DS için gözüktü. Tanıtımda yapımcıolarak Spike Chunsoft'u görüyoruz. Duyurunun tamamı 9 Eylül tarihinde çıkacak olan yeni dergi sayısıyla yapılacağa benziyor.

Dergiden alınmış ilgili kısıma aşağıdan bakabilirsiniz;

Resmi ekleyen

Kaynak; BölümSonuCanavarı

Link to comment
Share on other sites

 Share

 • Similar Content

  • By Lenka
   Diamond no ace serisini bir çok izleyici tarafından sevildiğini düşünüyorum. Hem bir spor animesi olarak hem de konu ve olay olarak. Ama birçok anime de yaşanan sıkıntılar bu seriye de vurdu gibi...
   Bölümlerin geç gelmesi gibi ya da bir açıklamada bulunulmaması gibi (ben görmemiş de olabilirim)
   Bu yüzdende  bir çok kişi seri altına yorum bırakıyor belki görürler ve en azından bir cevap alırız diye...
    
   Bir seri bir fansub tarafından alındığı zaman sadece o fansubın çevirdiğini biliyoruz. Başka fansub ekipleri boşta olsalar bile o seriye bölüm veremiyorlar. Bölüm vermeleri için ilk bölümden beri  vermeleri gerektiğini de biliyoruz ve doğru olanda bu ama yine de böyle sevilen bir serinin bu şekilde yarım kalması üzücü...
   Tabiiki de tamamlanacak er yada geç ama en azından fansub tarafından bir açıklama yapılsaydı çok memnun kalırdık.(en azından kendi adıma memnun kalırdım)
   Ve tabiki de bu bölümleri çevirenlerde bir insan ve onlarında kendi hayatları var ha deyince bölüm de yükleyemiyorlar biliyorum ama en azından ufak bir açıklama yazısı çok da zor olmayacağını düşünüyorum.
   Umarım ufak sitemimi mazur görürsünüz :)
   Ve şimdiye kadar verdiğiniz bölümler için de gerçekten teşekkürler...

  • By aTiko
   Tüm ost'lere buradan ulaşabilirsiniz İYİ DİNLEMELER
   [Videolar bana aittir]
   DİĞER OST'LERE GÖZ ATMAYI UNUTMAYIN:
   Steins Gate 0 ost konusu: 
   3-Gatsu no Lion 2.SEZON TÜM OST'LER:
    
  • By aTiko
   Tüm ost'lere buradan ulaşabilirsiniz İYİ DİNLEMELER
   [Videolar bana aittir]
   DİĞER OST'LERE GÖZ ATMAYI UNUTMAYIN:
   Shokugeki no Souma 3.SEZON TÜM OST'LER:
   Steins Gate 0 Tüm OST'LER:
    
  • By aTiko
   Tüm ost'lere buradan ulaşabilirsiniz İYİ DİNLEMELER
   [Videolar bana aittir]
    
  • By UnderminE
   Forumda konu başlıklarıyla arama yaptım ama içinde Diamond geçen bir başlık göremedim :P Heyecanım burnumdan akarken buraya da başlığını açmak farz oldu.

   Haftalık Shounen Jump dergisinde 1986'dan günümüze kadar devam eden, Hirohiko Araki'nin yazıp çizdiği tuhaf seri Jojo'nun anime uyarlamaları tam gaz gelmeye devam ediyor. 3. kuşak olan Stardust Crusaders'ın ardından şimdi sıra Diamond is Unbrekable'da. Animenin 1 nisanda geleceği duyurulmuştu. İlk tanıtımdan sonra kısa kısa fragmanlar gelmeye başladı. Jojo serüvenine dahil olmak isteyenler şu sırayla izlemeliler:

   > Jojo's Bizarre Adventure (2012): 24 bölümün içerisinde 1. ve 2. kuşağı işliyor. İlk kuşak eskilerden alışık olduğumuz kaslı insanların ölümüne yumruklaştığı serileri ele alırken, ikinci kuşak Gintoki'nin seiyuusuyla birlikte daha laubali ve "Bizarre" açıdan ilerliyor.
   > Jojo's Bizarre Adventure: Stardust Crusaders ve Egypt Arc: 2 sezon halinde 3. kuşağı ele alıyor. Bu kuşak da Shounen serilerin tavan yaptığı dönemlerden kalma, her hafta bir Pokemon'u yakaladığımız animelerin yolundan ilerliyor. 
   Türkçe Fragman 1:
   Yeni gelen tanıtım:

   Ana karakterler ve seiyuuları:
   Josuke Higashikata: Yuuki Ono
   Rohan Kishibe: Takahiro Sakurai
   Kouichi Hirose: Yuki Kaji
   Okuyasu Nijimura: Wataru Takagi
   Açılış parçasının adı "Crazy Noisy Bizarre Town" olacakmış. Grubun ismini de "The DU" olarak vermişler. Seiyuu ekibinin de katıldığı bir açılış parçası sanırım. Malum "DU" dedikleri "Diamond is Unbreakable" kısaltması olarak kullanılmış. Zaten Part 3'ün son açılışında da önceki kuşakların şarkıcıları bir araya gelmişlerdi. Birkaç güne açılış şarkısı da sızar, hype tavan yaptı
 • Recently Browsing   0 members

  • No registered users viewing this page.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.