Jump to content

Yeni Attack on Titan Mangası

Estable

Önerilen İletiler

26 Ağustos’ta başlıyor

Attack on Titan serisinin 11. cildindeki ilanda hikayenin Aylık Shounen Sirius dergisinde yeni bir seriye uyarlanacağı duyuruldu. 26 Ağustos’ta Shounen Sirius dergisinde yayınlanmaya başlayacak olan seri “farklı bir konu” işleyecek.

Resmi ekleyen

Ayrıca 11. ciltte belirtildiği üzere seri 23 milyon satış rakamına ulaştı. Bu rakama ulaşmasını sağlayan en büyük etkenlerden biri ise hali hazırda devam eden ve bir çok kurumdan ve izleyiciden oldukça iyi eleştiriler alan anime serisi.

Ishiyama’nın orijinal mangası insanlar ve devler arasındaki mücadeleyi konu alıyor. Seri 2009 yılında Bessatsu Shounen dergisinde yayınlanmaya başladı ve kısa sürede ünlü oldu.

Ayrıca seri için bu yıl içinde çıkması düşünülen bir de 3DS oyunu planlanıyor.

Kaynak : Animefantastica

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Aynen bende izliyorum ama öyle çok ahım şahım olduğundan değil...Öyle çok sarmadı konu...Mangasına baktım da ne bileyim pek sarmadı...Aslında şöyle samuraylı falan yada vampirli (Şu vampir knight gibi)anime izlemek istiyorum,şu an yeni çıkan serilerde yok...eskilere tekrar mı baksam ne.... :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.