Jump to content

ohayo

forever young

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 25
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Bi ,Levi hayranı daha :) çok merak ettim ya sırf bu eleman için izleyecem şu animeyi :D Hoş geldin :) Benden büyük bayanların kalıcı olması en büyük dileğimdir şu forumda :D Bu arada işini merak ett

hoşbuldum teşekkürler

hoşgeldin, ben de 1 seri çevirdikten sonra Hentai Ouji to Warawanai Neko çevirisini yarıda falan bırakıp kaçmıştım evet biliyorum o duygunun nasıl bişey olduğunu :D finallerim başlamıştı, ondan sonra 1-2 teknik arıza oldu falan bıraktım ben de, ama kaçıp gittim yani işin bu yanı utanç verici cidden :( ben de tekrar çeviri işine girmeyi düşünüyorum ama güncel seri çevirmem kesinlikle, belki çevrilmemiş anime filmlere el atabilirim diyorum veya OVA'lara.

neyse işte öyle yani hoşgeldin, adım Furkan bu arada :D

edit: oha söylemeyi unutmuşum Green Day candır :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Demek o kaçak sendin. Az beklemedik morita sempai, hagu ve takemotoyu. Ama hayat şartları, sebeplerini görünce sana da hak verdim. En azından 6 bölümünü çevirmişsin, emeğin için teşekkürler. Honey and Clover benim en sevdiğim seriler arasındadır, özellikle ilk sezonu. Takemoto`nun yaptığı gezi, moritanın kişiliği ve diğer karakterler ile hayatıma yön veren animelerden biridir. Aynı şekilde Cowboy Bebop da öyle. Spike ve Faye anime dünyasında favori karakterlerimdendir.

Sanırım pazartesileri kimse sevmez, bugünü de atlattık, gerisi kolay.

Hoşgeldin.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.