Jump to content

ohayo

forever young

Önerilen İletiler

buraya gelip kendimi tanıtmadığımı farkettim, yeni bi üye olarak üzerime düşen vazifeyi yapmak istedim kim ne kadar okuyacak bilmiyorum ama.

bağyanım, 27,5 yaşındayım :P , çalışıyorum, 2009 dan beri animeciyiz :) rumuzumdan anlayan olur belki, green day hastasıyım aynı zamanda. ilk 2 senemde forumları çok geziyodum çeviri dahi yaptım sonra çalışmaya başladım azar azar izlemeye devam etsem de animeleri, forumlara vs katılma fırsatım hiç olmadı. yeni yeni düzenimi oturttum hobilerime yer ayırabiliyorum artık. öyle yani

eski nikim biçok forumda ve en çok takıldığım animeou'da dcmbr idi, 3 sene evvel honey and cloverin ikinci sezonunun ilk 6 bölümünü çevirip ortadan kaybolan ve hala bu ortadan kayboluşundan ötürü utanç duyan kişiyim. (dediğim gibi işe yeni girmiştim ve yoğunluğu kaldıramadım) ama çeviri çok zevkli bir o kadar da yorucu iş gerçekten. hele de çok sevdiğiniz bir animeyse, honey and clover hala benim en özel animelerimden biri. dönüp dönüp aynı bölümleri izlediğim başka seri hatırlamıyorum. bi daha da çeviri yaparsam bi grupla falan değil altyazı yaparım koyarım diye düşünüyorum. (hala pes etmedim görüyorsunuz) o zamanlar fazla çevirmen ve grup yoktu sanki, şimdi maşallah bayağı var. zor iş ama ya çok vakit alıyo. kolay gelsin tüm çevirmenlere :) (glass no kameni çeviren yoksa bi süre sonra belki-alsammı-bilmiyorum-bitirebilirmiyim-kararsızım :lol:)

eski demişken, turkanime.tv sitesinin büyük bi ihtiyacı karşıladığı aşikar, eskiden forum forum gezip bölüm indiriyodu insanlar, şimdi hepsi birarada. hayata geçirenlere teşekkür ediyorum.

favori serilerim cowboy bebop, honey and clover ve one piece. şu sıra bir de shingeki no kyojin, levi nası bişisin sen yeaa :wub: öhöm yani güzel seri efekler falan ;) bir çoğumuz gibi etrafımda anime tartışacak/konuşacak kimsem yok, umarım burada güzel anime tartışmaları yapabiliriz.

pazartesi günü iş çok sıkıcı hele bayram tatilinden sonra bleeeğğhh :wacko: takılın konuşalım.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 25
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Bi ,Levi hayranı daha :) çok merak ettim ya sırf bu eleman için izleyecem şu animeyi :D Hoş geldin :) Benden büyük bayanların kalıcı olması en büyük dileğimdir şu forumda :D Bu arada işini merak ett

hoşbuldum teşekkürler

Hoşgeldin Amigo-San...Ben genelde ara ara foruma giren girdimide bir kaç yorum yaptıktan sonra çıkan bir üyesiyim :) fovari animelerinin hiç birini izlemedim tabi bu aralar öyle eski vakitlerde girdimi bir kaç saat duran baya baya yorum yapan biriydim :D ...shingeki no kyojin adını çok duydum başlıyabilirim...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hoşgeldin Amigo-San...Ben genelde ara ara foruma giren girdimide bir kaç yorum yaptıktan sonra çıkan bir üyesiyim :) fovari animelerinin hiç birini izlemedim tabi bu aralar öyle eski vakitlerde girdimi bir kaç saat duran baya baya yorum yapan biriydim :D ...shingeki no kyojin adını çok duydum başlıyabilirim...

hoşbuldum da amigosan ne ola ki? avatarımdakini amigo mu sandın yoksa :D hahah

şiddetle tavsiye ederim izlemelisin, izle ki konuşalım :)

Hoşgeldin bağyan :D sabah sabah güldürdün bende Green Day severim bir ablam daha oldu bu forumda.

abla lafından hazzetmiyorum pek, malum yaş ilerledikçe bağyanlar olarak hassaslaşıyoruz :P dookie-sama diyebilirsin :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

hoşbuldum da amigosan ne ola ki? avatarımdakini amigo mu sandın yoksa :D hahah

şiddetle tavsiye ederim izlemelisin, izle ki konuşalım :)

İspanyolcada arkadaş anlamına gelen "Amigo" ile japoncada bay/bayan anlamına gelen -San nın birleşiymiyle kısacası kendimin uydurduğu 2 ayrı dildeki kelimelerin birleşiminden oluşan bir kelime :D benim selamlıyış tarzım diyip geçelim :) ... Avatarındaki karakter gintamanın ana karakteri sanırsam ? :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.