Jump to content

Okita Sougo FC

Misafir

Önerilen İletiler

Resmi ekleyen

Okita Sougo Kimdir ?

Shinsengumi'deki en iyi kılıç ustası. Hijikata ile bir alıp veremediği vardır ve pekçok bölümde çeşit çeşit şekillerde onu öldürmeye çalışır. Gintoki ile gayet iyi anlaşırlar. Herhalde bunun en büyük nedeni, ikisinin de Hijikata'yı yerden yere vurmayı sevmesidir.

Onun da ismi gerçek bir Shinsengumi olan Okita Soji'den esinlenilmiştir.

Seslendiren: Suzumura Kenichi

FC KONUSU İÇERİĞİ :

Gintama animesinin en komik karaktelerinden biri olan Okita Sougo'nun komik şeyler yaptığı sahneleri paylaşıp onunla ilgili düşüncelerimizi paylaşacağımız bir FC.

Kurucu

Hazādo

Gifler;

Resmi ekleyen
Resmi ekleyen
Resmi ekleyen
Resmi ekleyen

Üyeler;
Amygirl
ag_hitsugaya
Cold Dewil
uchiha_n
BynMubo

Boyu : 1.70 Kilosu: 58 Doğum günü : 8 Temmuz
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ben olmadan hiç olur mu :D

1.70 çok kısa imiş nan :( olsun kuroko 1.69 :D

1.78 de gintokim, onu da kısa buluyorum ama olsun sanki ben çok uzunum :P aomine 1.93 olunca uzun anlayışı değişti bende :rolleyes:

o hamam sahnesinde ölmüştüm gülmekten ya.. hiji ile ilişkisi ayrı bir komedi zaten seviliyorsun sougo ;)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

ben olmadan hiç olur mu :D

1.70 çok kısa imiş nan :( olsun kuroko 1.69 :D

1.78 de gintokim, onu da kısa buluyorum ama olsun sanki ben çok uzunum :P aomine 1.93 olunca uzun anlayışı değişti bende :rolleyes:

o hamam sahnesinde ölmüştüm gülmekten ya.. hiji ile ilişkisi ayrı bir komedi zaten seviliyorsun sougo ;)

16 yaşındaki çocuktan ne bekliyorsun Nurcan :D 170 gayet iyi :D Gerçi benim Renciğim 20 yaşında ama 190 cm B) B)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

16 yaşındaki çocuktan ne bekliyorsun Nurcan :D 170 gayet iyi :D Gerçi benim Renciğim 20 yaşında ama 190 cm B) B)

bebeğim aomine de 16 yaşında :D lise 2ye gidiyor ve 193, kise de aynı yaşta 189 :rolleyes:

evet reni hatırlıyorum ama onda sırık gibi duruyodu -_- <_< aomine kaslı maslı daha kalıplı :wub: ben shocuyum bir kerem <_<

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.