Jump to content

Kart Oyunu İçin Template Tasarımları


 Share

Recommended Posts

Arkadaşlar yapmaya çalıştığım bir kart oyunu. Kart tasarımları bana ait, canavarlar değil. Bu noktada çizimi iyi olan arkadaşlardan bana yardım etmek isteyen olur mu? Ahım şahım bir çizim beklemiyorum arkaplanları olmasa da olur. Beğeninize sunuyorum.

Resmi ekleyenResmi ekleyenResmi ekleyenResmi ekleyenResmi ekleyenResmi ekleyenResmi ekleyen

Aşağıda ki linkten diğer çalışmalarıma bakabilirsiniz. Eski templateler de mevcut.

http://[email protected]/sets/

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Yani bana kalırsa fikrini önce güzel bir sunum ve birkaç örnek çalışma ile tescille (tabii kartlar orjinal matbaa basımı olsun ki bu da tanıdık bir yerden olsun). Daha sonra sponsor aramak için oyun dağıtım şirketlerine vb yerlere gidip görüşmelerde bulun. Eğer bundan adamların para kazanacağına onları ikna edebilirsen, devamı gelir. Aksi halde böyle sanal ortamda kalır muhtemelen ve kolay kolay uzun soluklu yardım edebilecek birileri olduğunu sanmıyorum. Yine de şansını dilersen facebook'taki yugioh sayfalarında veya fantastik kart tasarım sayfalarından deneyebilirsin. Yine de bence bu işi profesyonelliğe dökmeyi bi düşün derim ben. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Konu sahibi fikrini göremeyecek :P

tartışmayalım :D belki başka birisi bunun gibi bişey yapıcak benim mesajımdan fikir alabilir :D bakış açını azıcık değiştir :D şimdi bişey de yapmadım ki ne desem kusura bakmayın ne diyim :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.