Jump to content

Steins;Gate DVD/BD Reklamı


Estable
 Share

Recommended Posts

Blu-ray ve DVD sürümü reklamı yayınlandı

Steins;Gate Fuka Ryōiki no Déjà vu filminin DVD ve Blu-ray sürümlerinin televizyon reklamı ve promosyon videosu yayınlandı. Anime serisinin devamı niteliğinde olacak filmin DVD ve Blu-ray sürümü 13 Aralık’ta Japonya’da satışa sunulacak.

sürümü 13 Aralık’ta Japonya’da satışa sunulacak.

Sınırlı sayıda olan Blu-ray sürümü, beş diskle birlikte satışa sunulacak: 40 dakikalık bir drama CD’si, 99 dakikalık ikinci bir drama CD’si, orijinal film müzikleri CD’si, 100 sayfalık bir kitapçık ve promosyon videoları. Blu-ray sürümü yaklaşık 109$ civarı olacak.

Steins;Gate anime serisinin devamı niteliğinde olan film, 20 Nisan’da Japonya’da gösterime girmişti. 2 Haziran itibariyle film 5 milyon dolar hasılat elde etti. Anime serisindeki seiyuular ve personel filmde de görev yapıyor. Konu olarak ise “TV serisinin gerçek bitişi” niteliğinde tamamen yeni bir hikaye karşımıza çıkacak.

Steins;Gate anime tanıtımına buradan ulaşabilirsiniz.

Link to comment
Share on other sites

Adamların animeleri dizilerinden ve filmlerinden daha çok tutuluyor ,aynı zamanda para kazandırıyor.. :) .Bizde habire bekleyelim yeni bir şeyler yapsınlar diye..Yare yare...Paylaşım için arigatou.. :)

Link to comment
Share on other sites

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.