Jump to content

Üzüldüğünüz ve Sevindiğiniz Sahne

slimjack

Önerilen İletiler

• 4 hafta sonra...
  • Yanıtlar 145
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Siz hep yanlış yerlere ağlamışsınız ben bleach'te İchigo'nun inoue'yi ulqi den kurtardığı sahnede ağladım;Hem ulqi ölüyo hem inoue yaşıyo (dram)

Air Angel Beats Ano Hana Clannad Clannad After Story Ano Hana dışında hepsi Key animesi :D

One Piece  

Posted Images

Code geass ta = Shirley ve luluch un ölüm yerlerinde ister istemez çok ağlamıştım.

One piece = Ace in ölümünde bayağı ağlamıştım.Zaten her tayfanın üzücü bir hikayesi var üzüldüm ama ağlamadım oralarda.Beyazsakal öldüğünde üzüldüm ama bi yandan adamın dibi dedim içimden yoket patlat okyanusa batır heryeri diye :)

Deat note = L in öldüğü sahnede kalbim düm düz oldu üzüntü ve sinir bastı beni :angry:

Naruto = kakashi nin pein e öldükten sonra çoinin kakashi e ''görevimi yerine getirdim'' demesi bayağı duygusaldı.Biraz ağlayasım geldi :(

Minato ve kushinanın narutoyu korumak için ölmesi o 5 dk gözümden yaş geldi.

Skip beat = Kyoko nun ailesiz büyümesi(bi annesi vardı oda onu bırakıp gitti) sho un yaptıklarına sinirim tepemde zaten :)

SAO = Sacchi ölürken olan dramda ağlamıştım :(

Uzun seri haldeki animelerde bayağı üzücü yer var hangi birini anlatıyım şimdilik hatırladıklarım bunlar :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Vay beee... eski zamanlardan açmış olduğum konumun hala yorum alması nasıl desem görünce bir mutlu oldum bugün en çok duygulandığım sahne OJnpP3.gif

Neyse dün bitirdiğim Sengoku Basara animesinde,

Şeytan kral Oda Nobunaga'nın kalleşçe doğu klanlarının liderlerine suikast düzenlemesiydi. İnsanı hem üzüyor hem de deli ediyor  :unsure: 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

No.6'da son kısımlar öküz gibi ağladım.

Hele Nezumi Shion'a kimse için ağlama demesine rağmen Shion öldügünde ağlamaya başladı ben iyice gittim orada.

Hatta geceydi, gecenin yarısıydı sırf seriyi bitirmek için uyumamıştım ertesi gün de okul falan vardı, evde kimse uyanmasın diye sessizce ağladım. Tabi ondan sonra animenin bitişi ile depresyona girdim. Bir süre anime izleyemedim falan. Çok maceralıydı yani :D En sevdigim animelerden birisidir bu da böyle bi anım :D

Ha bide Nge'de Kaworu Shinji'ye 

eğer bana karşı birşeyler hissediyorsan son dileğimi gerçekleştir ve beni öldür falan dedikten sonra Shinji Eva ile Kaworu'nun kafasını kopardıgında şok olmuştum. Psikopat. Bide sonunda onu sevmiştim diyordu, insan sevdigini öldürür mü :D

Zamanında nasıl üzülmüştüm. Sinirlenmiştim. Yani nasıl duygular yaşadıgımı bilmiyorum :D Ama şimdi hatırladıkça gülüyorum, harbi sorunları var bu Shinji'nin. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Howl's moving castle'da howl savaşırken ağlamıştım -7-8 yaşlarındaydım o zaman -

kamigami no asobi 12. bölümde balder atlarken çok ağlamıştım

nagi no asukarada baya ağlamıştım animenin geneli hüzünlüydu bence. en çok uymak zorunda kaldıkları zaman ağlamıştım 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.