Jump to content

Üzüldüğünüz ve Sevindiğiniz Sahne

slimjack

Önerilen İletiler

En çok güldüğümüz sahneler bölümünün yanında duygulandıklarımızıda koyalım dedim ve bu konuyu açmayı düşündüm. Çünkü animelerde herzaman gülünç sahneler yoktur aynı zamanda hüzünlü ve duygu yüklü sahnelerde vardır... Benim ki HOTD'dan bir sahne 7. bölümden kızın babasını öldürüyorlardı orda bayağı üzülmüştüm...

2lxfb.jpg

"Yazdığınız mesajlarda gerekli olduğu takdirde 'spoiler' kodlarını kullanmayı unutmayın."

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 145
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Siz hep yanlış yerlere ağlamışsınız ben bleach'te İchigo'nun inoue'yi ulqi den kurtardığı sahnede ağladım;Hem ulqi ölüyo hem inoue yaşıyo (dram)

Air Angel Beats Ano Hana Clannad Clannad After Story Ano Hana dışında hepsi Key animesi :D

One Piece  

Posted Images

trinity blood 18. bölümün sonu ve 19. bölümün başı beni en çok etkileyen sahnelerden biri olmuştur, zindan sahnesi  :'( İzleyenler hemen hatırlar izlemeyenler için almanca bulabildim ancak :)

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=RDL-BuicXJQ

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=TmA-nCliZoM

İzlemedim ama gerçekten etkileyici bir sahnesi var onu söylemeliyim. izleyeceklerim arasına ekliycem!!

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Claymore'da da bir sürü duygusal sahne vardı (Japon küçük emrahların olduğu animelerden :D )

beni en çok etkileyen sahne Clare'nin konuşabildiği sahne:

Benim yarım kadar bile olmayan bu kız gümüş gözlerden de yaş akabileceğini bana öğretti...(Teresa'nın baba lafı :( )

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Genelde aksiyon dolu ve bilim kurgu animeler izlerim pek duygu verici yerle karşılaşmıyorum oralarda da ama Code Geassda

Lelouch ve Shirley ölürken ağlayacak veya çok üzülecek kadar olmasada üzülmüştüm.

ama Angel Beats 13. bölümde çok üzülmüştüm ağlıyordum neredeyse az kalmıştı.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.