Jump to content

Üzüldüğünüz ve Sevindiğiniz Sahne

slimjack

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 145
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Siz hep yanlış yerlere ağlamışsınız ben bleach'te İchigo'nun inoue'yi ulqi den kurtardığı sahnede ağladım;Hem ulqi ölüyo hem inoue yaşıyo (dram)

Air Angel Beats Ano Hana Clannad Clannad After Story Ano Hana dışında hepsi Key animesi :D

One Piece  

Posted Images

Naruto'nun Sasuke ile yaptığı ilk dövüşte duygulanmıştım...gözlerime yaş geldi ama ağlamadım...benim gibi fazla duygularını belli etmenyen adamı neredeyse ağlatacaktı ya helal olsun...Naruto kardeşimiz çok acı çekmiş yahu :) Ayrıca Avatar The last airbender'in finalinde...

Darker Than Black 2 sezon finalinde...

Hei bir türlü mutlu son yaşayamadı zaten kafam bozuldu imkan olursa 3 sezon çekip mutlu sonla bitircem...

Bleach

Kurosaki ichigo vs Ulquiorra'de İchigo'nun öldüğü sırada duygulanmıştım

Fullmetal alchemist brotherhood (mangayla aynı giden seride)'

binbaşı buccaneer ölümünde...

Ama aralarında ağlatacak dereceye getiren tek Naruto vardı...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Naruto'nun Sasuke ile yaptığı ilk dövüşte duygulanmıştım...gözlerime yaş geldi ama ağlamadım...benim gibi fazla duygularını belli etmenyen adamı neredeyse ağlatacaktı ya helal olsun...Naruto kardeşimiz çok acı çekmiş yahu :)

Ayrıca Avatar The last airbender'in finalinde...

Darker Than Black 2 sezon finalinde...Hei bir türlü mutlu son yaşayamadı zaten kafam bozuldu imkan olursa 3 sezon çekip mutlu sonla bitircem...

Bleach Kurosaki ichigo vs Ulquiorra'de İchigo'nun öldüğü sırada duygulanmıştım

Fullmetal alchemist brotherhood (mangayla aynı giden seride)' binbaşı buccaneer ölümünde...

Ama aralarında ağlatacak dereceye getiren tek Naruto vardı...

bi dakka bleach da ichigo cidden ölüyomu yoksa ben mi yalnış okuyorum :o bendaha başlardayım yaaa :(

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

One piece de Going Merry'nin yakildigi sahne.: :( :( :( :( :( :( :(

sadece anime değil bütün izlediğim yapımlar içinde gözlerimin dolduğu tek ve yegane bölümdür

2. sırayada minato ve kushinanın ölümünü koyabilirim. Daha doğrusu narutonun annesiyle karşılaştığındaki duygu selini.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bi dakka bleach da ichigo cidden ölüyomu yoksa ben mi yalnış okuyorum :o bendaha başlardayım yaaa :(

Yukarda spoiler verdim baya...

Sen devam et...şimdi söylersem spoiler olur baya baya...illede söyle dersen söylerim olayıda...sen devam et izlemeye benim dediğim olay 270'lerde filan anlarsın ne demek istediğimi izlediğinde

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bleach, FMAB, Death Note ve OP'te çok duygulandım.

Bleach:

Byakuya,Ulquiorra ve Gin'in ölümünde.Halbuki Gin'in gözlerinin rengi çok güzelken anca ölünce gözlerini açıyor. Neyseki Byakuya yaşıyor. :D

FMAB:

Hughes ve Chimera olaylarına. Bir de anime bitince çok üzülmüştüm. Favori animem bitti. :(

Death Note:

L'in ölümüne çok üzüldüm, mangada okumuş olmama rağmen

OP:

Ace ve Shirohige'nin ölümünde resmen ağladım. Pislik Akainu. :angry:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...

Code Geass'ta :

Shirley ölünce çok üzülmüştüm ya .

Sailor Moon'da:

Nephrite'ın öldüğü bölümde ağladım resmen. Bir de Seiya ve Usagi'nin çatıdaki o meşhur sahnesi :(

Death Note'ta

L'in ölümü tabi ki.

Genelde animelerdeki birçok sahne beni etkiler ama artık nedense eskisi gibi ağlamıyorum :huh:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.