Jump to content

Üzüldüğünüz ve Sevindiğiniz Sahne

slimjack

Önerilen İletiler

konu başlığını gördüğümde aklıma ilk gelen

lelouch un ölümü oldu

ne ağlamıştım ama sanki bi yakınım ölmüş gibi :(  bi de grave of the firefiles filminin tamamı duygu yüklü olup bazı yerlerinde duygulanmaktan da öte hıçkıra hıçkıra ağlamıştım pfff  :unsure: hüzünlendim bak şimdi <_<

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra...
  • Yanıtlar 145
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Siz hep yanlış yerlere ağlamışsınız ben bleach'te İchigo'nun inoue'yi ulqi den kurtardığı sahnede ağladım;Hem ulqi ölüyo hem inoue yaşıyo (dram)

Air Angel Beats Ano Hana Clannad Clannad After Story Ano Hana dışında hepsi Key animesi :D

One Piece  

Posted Images

Ichigonun ginjodan güçlerini istemesi mükemmel bir sahneydi bide luffynin tayfaya kattığı her adamın katıldıkları zamanki durum mesela chopperın ağlaması franky, sanji, nami gibi. Sakuraginin kainan maçında attığı hatalı pasta maçın gitmesi ve hüngür hüngür ağlaması felaketti he bide erenin annesinin titanlar tarafından gözlerinin önünde yenmesi baya kötüydü.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra...

Op 380 lerde;

shicibukai gecko moria luffye yenilir ve hasır şapkalar dünya hükümetini iyice kızdırmıştır.dövüş sonrası tüm tayfa harap haldedir,dünya hükümetinin emri üzerine bir başka shicibukai olan barışçıl sayborg kuma,olayla ilgili herkesi yok etmek için orada bulunmaktadır.luffy baygın düşmüştür ve zaten bitkin düşmüş tayfayı kumada hırpalayınca roronoa ayakta kalabilen tek kişi olmuştur.kuma barışçıl olduğu için (!) sadece kaptanları luffyi alacağını,dünya hükümetinin bununla tatmin olup şikayet etmeyeceklerini söyleyip,geri çekilmelerini teklif eder.roronoa kumayı yenemeyeceğini ve çıkmazda olduğunu zorda olsa kabullenir,o ana dek asla boyun eğmemiş olan kılıç ustası,her şeyi olan kılıçlarını önüne atar,dizlerinin üstüne

çöker,yere kapanır ve ağzından şu sözler çıkar;

"Bir baş alınacaksa..benimkini al! Başımdaki ödül iyidir ve bu dünyanın en iyi kılıç ustası olacak adamın başı. Bu..yeterli olmalı!"

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.