Jump to content

Üzüldüğünüz ve Sevindiğiniz Sahne

slimjack

Önerilen İletiler

Ya olamaz bugün başka bi forumda çok kötü spoiler yedim ace ölüyomuş itachi den sonra onu oppam (oppa nın ne demek olduğunu korecanlar bilir :D ) yapmayı düşünüyodum hep de sevdiğim karakterler ölüyo :(

nasıl bir acıdır bu ya Edit: Fairy Tail de Gray in hocasının ölmesine üzüldüm. :(

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 145
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Siz hep yanlış yerlere ağlamışsınız ben bleach'te İchigo'nun inoue'yi ulqi den kurtardığı sahnede ağladım;Hem ulqi ölüyo hem inoue yaşıyo (dram)

Air Angel Beats Ano Hana Clannad Clannad After Story Ano Hana dışında hepsi Key animesi :D

One Piece  

Posted Images

Slam Dunk'ta

ulusal turnuvalar oynanırken, Kainan ile yapılan maçta Hanamichi maç boyu süper performans göstermesine rağmen, maçın son saniyesinde yanlışlıkla karşı takımın oyuncusuna pas vererek maçı kaybetmişlerdi. İşte orada Hanamichi 'nin ağladığında fena duygusala bağladım : :( Kendini suçlu hissettiğinden kızıl saçlarını bile kestirmişti : :D: :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yine One Piece'in neredeyse her bölümü diyeceğim. Çünkü One Piece öyle bir şey ki sizi hem gülmekten öldürür, hem ağlamaktan. En çok Tony Tony Chopper'ın hikayesine üzülmüştüm. :/ Ve Luffy Drom Rockies'e tırmanırken Luffy'ye çok üzüldüm ve bir o kadar da hayran kaldım yine. Sandık Adam için yaptığı şey de çok güzeldi. Hele Vivi'ye verdikleri veda.. Ama beni en çok üzen hikayelerden biriyse Shushu'nun hikayesi. :(

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 2 hafta sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.