Jump to content

Üzüldüğünüz ve Sevindiğiniz Sahne

slimjack

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 145
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Siz hep yanlış yerlere ağlamışsınız ben bleach'te İchigo'nun inoue'yi ulqi den kurtardığı sahnede ağladım;Hem ulqi ölüyo hem inoue yaşıyo (dram)

Air Angel Beats Ano Hana Clannad Clannad After Story Ano Hana dışında hepsi Key animesi :D

One Piece  

Posted Images

Death note

Light'ın ölüm sahnesinde hüzün ve öfke karışımı enteresan birşey yaşamıştım :D o adam öyle ölemez arkadaş!

Bakugan

Çocuk çizgi filmidir kabul ederim sebebi ise 2.sezon itaberiyile tamamen çocuklara yönelim göstermesindendir ama yinede ilk sezon finaliyle beni hüzünlendirmiştir bence ilk sezonu gayet iyidi...

ilk sezon finali Noatakın maskesinin düştü ve gemiye binip kardeşiyle kaçarken kardeşinin gemiyi havaya uçurup hem abisinin hemde kendisinin acısına son vermesi baya iyidi...Ama kafam bu seriye sırf saçma sapan aşk olayları yaşatılar diye uyuzum bırak arkadaş kız nüfusu izlemiyorsa aşk yok diye izlemesin len ne güzeldi ilk seri adam gibi tek kişiye aşık oluyorlardı yok bi buna bi şuna aşık olma yoktu...

Ghost in the shell stand alone complex

Kuze abimizin ölümü kötü olmuştur...

hatırladığım daha sahne olursa editlenir ve ya yeni cevap olarak atılır :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

naruto

neji nin örümcek ağı kullanan adamla yaptığı savaşın sonu ve mangadaki ölümü :( yazık ya nejiye ölmeseydi içimde hala bi umut var bişey olurda yaşar diye :(

kushinayla minatonun narutoyu korumak için kendilerini feda etmeleri

bleach

hitsugayanın mangada güçlerini kaybedince ağlamaklı bir şekilde hyourinmaruya cevap versenee! diye bağırışı birde espadalarla savaşırken buzunun bitip kan içinde yere çakılması

fairy tail

erzanın geçmişinde rob unkendini feda etmesi

grayın geçmişi

en çok kushinayla mintoda duygulanmıştım :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kesinlikle Code Geass...

Ayrıca şu lanet olası spoiler butonu nasıl yapılıyo. Bunu bilmediğim için kendimi çok kötü hissediyorum :(

Mesaj yazdığın yerin üstünde yazı tipinin solundaki kutucuk Özel BBCode bölümü var oradan seçiyorsun spoiler diye yazar sonrasını halledersin zaten :)

Btoom! final bölümünde duygulandım...

Tairasan'ın öldüğü sahne :(

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.