Jump to content

herkese slmmmmmmmm

AşilTaş

Önerilen İletiler

hoşbulduk ya bişi sorcam imzayı nasıl yapıok anlamadım :D

Profilim-Profilimi düzenle-İmza-İkinci satırda ağaç şeklinde bi buton var ona resmin URL'sini yapıştır.

HOŞ GELDİN :) AMA BI BİRİCİK CÜMLE İLE NASIL TANIŞACAKSIN AZICIK BİLGİ VER BARİ :D (CAPS LOCK İÇİN SORRY :) :)

Yanlış örnek oluyon. :mellow:

Hoş geldin foruma. :) Yalnız Caps Lock açıkken ileti yollamıyoruz, yasak. Bir de üst üste mesaj atmak yerine mesajımızı düzenleyip ekleme yapıyoruz. Ben de Ezgi, memnun oldum. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Hoşgeldin

HOŞ GELDİN :) AMA BI BİRİCİK CÜMLE İLE NASIL TANIŞACAKSIN AZICIK BİLGİ VER BARİ :D (CAPS LOCK İÇİN SORRY :) :)

Hoş geldin.

• Forum Admin

Profilim-Profilimi düzenle-İmza-İkinci satırda ağaç şeklinde bi buton var ona resmin URL'sini yapıştır.

Yanlış örnek oluyon. :mellow:

Hoş geldin foruma. :) Yalnız Caps Lock açıkken ileti yollamıyoruz, yasak. Bir de üst üste mesaj atmak yerine mesajımızı düzenleyip ekleme yapıyoruz. Ben de Ezgi, memnun oldum. :)

Gaddar Ezgi <_< Hastaneden ne zorluklar altında yazdım o iletiyi bi bilsen :D Hoca orda hasta ile uğraşıyor ben arkada rapor yazmam gereken Pc de foruma giriyorum :D :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Gaddar Ezgi <_< Hastaneden ne zorluklar altında yazdım o iletiyi bi bilsen :D Hoca orda hasta ile uğraşıyor ben arkada rapor yazmam gereken Pc de foruma giriyorum :D :D

Heeeee sen öğenci değilmiydin :o Senin eline düşen hastaya acıyorum :unsure: :P

Ehem.. hoşgeldin kardeşim keyifli forumlar ^_^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kanka herkese eşit davranmaya çalışıyorum kusuruma bakmayasın. :D Zoruna neydi işinin arasında buraya girdin ? :D Aşil kıymetini bilsin. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.