Jump to content

Türkiyedeki en iyi komedyen

Tugrul.

En iyi komedyen  

89 oy

1. 1. En İyi Komedyen

• Ata Demirer
      7
    • Cem Yılmaz
      50
    • Şahan Gökbakar
      2
    • Şafak Sezer
      1
    • Tolga Çevik
      24
    • Atalay Demirci
      5

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 58
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

sizce en iyi komedyen kim ? kemal sunalı yazmadım cünkü onu yazsam şüphesiz kemal sunal kazanırdı bu arada şahan gökbakar recep ivedik bilmeyen olur diye söliyim dedim

Verilenlerden aslında hepsi kendi tarzında komedyen.Mesela Cem Yılmaz seyirciye laf atarak konu üretirken,Ata Demirer kendisini ön planda tutan espiriler yapar ( Bknz: Sahneye birşey girdi 2'ye 5 :D )

Ben Cem Yılmaz'a pek gülmüyorum açıkçası, oyum Tolga Çevik'ten yana.

• Forum Admin

Ali Sunal iyidir :) Yetişridiği oyuncu kadrosu da süper bence :) ki illa güldürmesi değil güldüren oyuncular yetiştirmesi de önemli sanatçının :) Mesela Yılmaz Erdoğan gibi :)

Ali Sunal ın programından :D Her izlememde yerlere yatarım :)

http://www.izlesene.com/video/5er-beser-michael-jacksondan-turkuler/5831447

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Buraya birisi daha eklenmeli: Beyazıt Öztürk... Beyefendi birisi ve kendisine has bir kitle oluşturmuş birisi... Bay J ve Geveze yi de unutmamak lazım.. Sonra Zeki Kayhan Coşkun u da...

Buraya yazılan komedyenleri başarılı buluyorum ancak sıkıştığı zaman belaltı esprilere başvurmaları kalitelerini düşürüyor. Şafak Sezer in kendisi zaten belaltı olduğu için ayrı bir sevmem kendisini...

Bay J'yi bilmem de Zeki Kayahan Coşkun'a bayılırım.Bir Türkleri Anlama Kılavuzu var ki her okuduğumda gülmekten yerlere yatıyorum, babamla sürekli alıntılar yapar güleriz :D

Bu arada oyum tabii ki Cem Yılmaz'a. Türkiye'de zekice ve orijinal espriler yaparak güldüren biri varsa o da cmylmz'dır :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.