Jump to content

0nLin3

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 62
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Belki Vocaloid hayranları arasında Jin'in "Kagerou Project" serisini bilen vardır. Bir grup gencin çalkantılı hayatını anlatan bu şarkıların her biri ayrı bir hikayeyi anlatıyor. Ayrıca Doğrudan Jin

Doğrudur. Hiç duymadım. "K-Project değil miydi o?" diyerekten bir şakacık yapasım geldi ama vazgeçtim.

Toaru Majutsu no Index' den Accelerator'un de mangası geliyor :D Toaru Kagaku no Accelerator. Çok güzel seriler var sırada bekleyen. Accelerator'un de konusunu açtım ama arkalarda bir yerde kaldı kimse görmedi :P Hatta şimdi animesi çıkacak olan Nisekoi'nin de mangasının tanıtımını ben yapmıştım :D O da unutuldu. Şimdi düşününce RWBY'nin de tanıtımını ben açmıştım :D Birde annem haberleri takip etmiyorsun der :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Toaru Majutsu no Index' den Accelerator'un de mangası geliyor :D Toaru Kagaku no Accelerator. Çok güzel seriler var sırada bekleyen. Accelerator'un de konusunu açtım ama arkalarda bir yerde kaldı kimse görmedi :P Hatta şimdi animesi çıkacak olan Nisekoi'nin de mangasının tanıtımını ben yapmıştım :D O da unutuldu.

Hepsini gördüm şahsen :D Accerator pek ilgilimi çekmiyor diye yorum yazmadım To Aru Majutsu no Index 3 gelse benim için çok daha sevindirici bir haber olurdu sevdiğim bir seriydi :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hepsini gördüm şahsen :D Accerator pek ilgilimi çekmiyor diye yorum yazmadım To Aru Majutsu no Index 3 gelse benim için çok daha sevindirici bir haber olurdu sevdiğim bir seriydi :P

Light novelini mutlaka oku. Mutlaka. Animesi buz dağının sadece görünen yüzü. Asıl olaylar light novelde. Kulağa saçma gelecek ama en son çıkan bölümünde light novelin, dünyanın sonu gelmişti :D Anime daha çok komedi ve harem üzerinde duruyor. Light novelde ise dram ve aksiyonu tavan yaparken hala seni güldüren bir mizahı da unutmuyor.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Toaru Majutsu no Index' den Accelerator'un de mangası geliyor :D Toaru Kagaku no Accelerator. Çok güzel seriler var sırada bekleyen. Accelerator'un de konusunu açtım ama arkalarda bir yerde kaldı kimse görmedi :P Hatta şimdi animesi çıkacak olan Nisekoi'nin de mangasının tanıtımını ben yapmıştım :D O da unutuldu.

konularını okudum :ph34r: ama bahsi geçen serileri bilmediğim için yorum yapamadım :( az çok bi fikrim olaydı mutlaka yazardım :D oraya yazamadım buraya yazıyorum :ph34r: çok fanı olmasam da merakımı çeken serilerden biri umarım bir an önce tanışma fırsatı bulur üstüne uzun uzun konuşuruz ^_^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Light novelini mutlaka oku. Mutlaka. Animesi buz dağının sadece görünen yüzü. Asıl olaylar light novelde. Kulağa saçma gelecek ama en son çıkan bölümünde light novelin, dünyanın sonu gelmişti :D

Okumayı hiç sevmiyorum manga, light novel felan hiç bakmam.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ya ben hep editleyerek ekliyorum, sende hep yarısında cevaplıyorsun :D Bence light novel çok zevkli oluyor, tenefüslerde filan onunla vakit geçiriyorum, telefona indirdim hep :P Şimdi söyleyeceklerim biraz spoiler olabilir.

Light novelde tüm level 5 ler tanıtıldı, üçüncü dünya savaşı çıktı, Accelerator #2 ile dövüştü, Akademi Şehrinin tüm yer altı organizasyonları gösterildi, touma ingiltere'de bir darbeyi önledi, kraliçe ve prenseslerle tanıştı, amerikanın başkanıyla tanıştı, havaide bir afeti önledi, Akademi şehrinde toplam 2500 den fazla kahraman olduğunun açıklandığı ve hepsinin birbiriyle savaştığı bir bölüm vardı, touma, accelerator ve başka bir kahramanın ortak çalıştığı bir bölüm oldu, touma öldü, ölmediği öğrenildi, ve harem yine bol bol arttı :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Ya ben hep editleyerek ekliyorum, sende hep yarısında cevaplıyorsun :D Bence light novel çok zevkli oluyor, tenefüslerde filan onunla vakit geçiriyorum, telefona indirdim hep :P Şimdi söyleyeceklerim biraz spoiler olabilir.

Light novelde tüm level 5 ler tanıtıldı, üçüncü dünya savaşı çıktı, Accelerator #2 ile dövüştü, Akademi Şehrinin tüm yer altı organizasyonları gösterildi, touma ingiltere'de bir darbeyi önledi, kraliçe ve prenseslerle tanıştı, amerikanın başkanıyla tanıştı, havaide bir afeti önledi, Akademi şehrinde toplam 2500 den fazla kahraman olduğunun açıklandığı ve hepsinin birbiriyle savaştığı bir bölüm vardı, touma, accelerator ve başka bir kahramanın ortak çalıştığı bir bölüm oldu, touma öldü, ölmediği öğrenildi, ve harem yine bol bol arttı :D

Bu anlattıklarının animesi lazım bana :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.