Jump to content

0nLin3

Önerilen İletiler

• 3 hafta sonra...
  • Yanıtlar 62
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Belki Vocaloid hayranları arasında Jin'in "Kagerou Project" serisini bilen vardır. Bir grup gencin çalkantılı hayatını anlatan bu şarkıların her biri ayrı bir hikayeyi anlatıyor. Ayrıca Doğrudan Jin

Doğrudur. Hiç duymadım. "K-Project değil miydi o?" diyerekten bir şakacık yapasım geldi ama vazgeçtim.

İlkbahar listesinde çıkmış seri :D Bu arada, Shounen Brave PV'sinin düzgün bir videosunu buldum.

Shounen Brave'de Seto o Mary ile ilk tanıştığı zaman, Medusa'nın zihnini okuyor ve ileride Outer Science'de başlarına gelecekleri görüyor.

Bu da en son çıkan Mekakucity V's tanıtımları. Bunlar müzik videosu kasetleri. Shounen Brave de bunlar ile geldi :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

geç miş konuyu hortlatmak gibi olabilir ama bu animenin ne zaman çıkacağını kesin olarak söyliyebilecek varsa özel msj atabilirmi ?

Nisan 2014 :) Konuyu hortlamazsın merak etme ;) daha başlamayan bir anime olduğu için yorumlar ve görüşler önemlidir böyle konularda zaten konuya yazanların %95 i Kagerou fanları :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Nisan 2014 :) Konuyu hortlamazsın merak etme ;) daha başlamayan bir anime olduğu için yorumlar ve görüşler önemlidir böyle konularda zaten konuya yazanların %95 i Kagerou fanları :P

0nline3 ve seni baş fanlar olarak atıyorum  :D sonra da ben gelebilirim  :ph34r:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.