Jump to content

Bleach Mangası Geri Dönüyor


3n4bL3
 Share

Recommended Posts

  • Yöneticiler

Serinin kilit savaşlarını bekleyin.

Sizlere daha önce duyurduğumuz gibi Bleach mangası 9 Eylül’de yeniden başlayacak. Bleach The Dagger kısa serisinin ardından Final Arc’a kaldığı yerden devam edecek olan seride sağlık durumuyla ilgili kötü dedikodular dönen mangaka Tite Kubo, serinin en kilit savaşlarını içereceğini açıkladığı “Sennen Kessen-Hen – Ketsubetsu-tan“ için hazırlıklarını tamamladı.

Resmi ekleyen

Alıntıdır. Anime Fantastica

Link to comment
Share on other sites

Bu Final Arc'dan beklentim yüksek, umarım Kubo da bu beklentimize cevap verir. Bu savaşın Quincy - Shinigami arasında olacağını düşünüyor, bu arcın bitişine ek olarak Ruh Kralı - Aizen - Ichigo arasında bir savaş bekliyorum. O yüzden serinin en az 3-5 yılı var fikrimce.

Link to comment
Share on other sites

bence hiç bitmesin sanırım ichigonun anneside quincy birde bu güçler eklenecek zavallı aizen perti çıkacak :) inoue gene kurosaki kuuun repliğiyle döner, zaten başka pek bir şey söylemiyor :) en son kalkanı geri saldırı açabiliyordu, bu kızında güçleri biraz gelişse hoş olacak, toshirou'da artık büyüsün arkadaş, Buradan Tite ye sesleniyorum sen bu mangayı hayatın boyu yaz anime yapsınlar saçma sapan tonla animeye sardım, bleach geri gelsin giysilerimiz beyazlasın aaa evet bleach beyazlatıcı bir maddenin ismi aynı zamanda :) herkes için umarım bleach döner, olmadı et döner, tavuk döner, tite döner vs vs. iyi günler :).

Link to comment
Share on other sites

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.