Jump to content

frondal

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 29
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------

Güzel çizimler...

Eline sağlık

Çizimlerin gerçekten inanılmaz güzel , emeğine sağlık . Böyle resim çizebilmek için neler vermezdim .

Ben büyük bir Hinata ve İtachi fanıyım sende İtachi hayranısın sanırım onlarında resmini çizersen çok hoş olur :)

Yorum için teşekkürler... Evet İtachi karakterini beğeniyorum... En kısa zamanda Hinata ve İtachi karakterlerini çizeceğim şu sıralar boş zamanım yok ...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Güncelleme yapacak mısınız ?

Forumda yeniyim şimdik ben yeni çizimlerimi bu konu altınamı atacağım yoksa yeni bir konu açsamda olurmu... Bu konu içine atarsam güncellemiş oluyorum dimi... Şuan için zaman ayıramıyorum çizimlere... en kısa zamanda yeni çizimler eklemeye çalışacağım yorum için teşekkürler...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Forumda yeniyim şimdik ben yeni çizimlerimi bu konu altınamı atacağım yoksa yeni bir konu açsamda olurmu... Bu konu içine atarsam güncellemiş oluyorum dimi... Şuan için zaman ayıramıyorum çizimlere... en kısa zamanda yeni çizimler eklemeye çalışacağım yorum için teşekkürler...

Konu içine cevap olarak yazabilirsin veya konuyu düzenleyebilirsin
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 5 hafta sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.