Jump to content

Higurashi no Naku koro ni Kira

Misafir ShadowWolf

Önerilen İletiler

Misafir ShadowWolf

Resmi ekleyen

Başka bir değişle  ひぐらしのなく頃に煌

Seri kesinleştirilmiş olmasına rağmen konusu hakkında kesin bir bilgi verilmemiş,

Frontier Works, Studio Deen'ın yapımcılığını üstlendiği Higurashi'nin 6.serisi... (Seriler: Higurashi/Seri, Kai/Seri, Rei/Ova, Special/DVD'de mevcut, Nekogoroshi-hen/Special, Kira/OVA)

Kira bir devam serisinden çok Rei gibi bir OVA serisi olacak.

Bahsettiğim gibi seri hakkında kapsamlı bir bilgi verilmemiş, sadece serinin 10. yılı anısına yapılan bir Ova serisi olduğu duyurulmuş.

İçeriği hakkında ise sadece "Gizem" başlığı belirtilmiş...

Seri 21 Temmuz 2011 Tarihinde izleyiciyle buluşacak, Şimdiden herkese sabırla beklemeler....

http://myanimelist.net/anime/10491/Higurashi_no_Naku_Koro_ni_Kira

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...
  • 2 hafta sonra...
  • 2 ay sonra...
Misafir ShadowWolf

Bunun ilk serisini izlediğimde Psikolojim bozulmuştu. Adama kafayı yedirtirler. Birbirinden psikopat kızlar  :D

Bi bu animeden bide Schools day'den korkcan

Higurashi aslında arkadaşlığın, bir birine olan güvenin sadakatin anlatıldığı harika bir anime. Genelde çoğu kişi kan görelim günümüz güzel geçsin diye izliyor ama...

School Days ise... Evet korkulması gereken bir anime benim psikolojimi o bozmuştu ama derin dersler de veriyor özellikle erkeklere -Okula giden ve harem kurmaya çalışanlara- ^^" Böyle bir amacı olan aman bulaşmasın gider güzelim rüyaları  :'(

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...

Higurashi aslında arkadaşlığın, bir birine olan güvenin sadakatin anlatıldığı harika bir anime. Genelde çoğu kişi kan görelim günümüz güzel geçsin diye izliyor ama...

2. sezonu şimdi bitirdim.Sonunda anladım neden öyle dediğini 1. sezonda pek birşey anlayamamıştım ama 2. sezonda herşey açığa kavuştu. :)
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.