Jump to content

Levi İçin Özel Manga

Mileydi

Önerilen İletiler

ben Shingeki no Kyojin animesini 5nci bölümden sonra bıraktım, belki bitince bakarım ama pek hoşlanmadım, dandik bir konusu var çocukça. aslında Gantz mangasınıda hatırlatıyor hatta aynı insan yiyen devler ile (ama gantz'ın konu gelişimi çok iyi, shingeki no kyojin yanına bile yaklaşamaz gantz'ın) :lol: <_<

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 22
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Animenin son bölümü de sinemalarda. Ana karakterin Levi olması daha mı iyi sizce? Japonların ne kadar “at sevdalısı” olduğunu öğrendiğimiz Attack on Titan karakter anketinde de Levi en sevil

ahahah baya guzel ve komik olmus bu arada su evler sanki shingeki no kyojin in oyunundaki evlerden alinti gibime geldi :D

Levi değil de Rivaille diyen bir ben mi varım lan şu adama?

RivailleRivailleRivailleRivailleRivaille!

Rivaille işte.

-,-

rivaille kız ismi gibi böyle ne bilim levinin sadeliğini ve vurucu etkisini vermiyo bence. livaaaayyyysamaaağğğğğ :wub: :wub: :wub: :D :D ^_^ ^_^ ^_^

günün en güzel haberi bu manga işi oldu. da aria shoujo denmiş, aynı mangaka mı çiziyo onu anlamadım. doujinshi gibi bişi değildir umarım..

edit: o değil de bu video officialmış yauuu fanmade bişi sandıydım vuhuuuuuuuuu

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 6 sene sonra...
Barış D. Baryshx, 03.09.2013 - 15:18 tarihinde yazdı:

ben Shingeki no Kyojin animesini 5nci bölümden sonra bıraktım, belki bitince bakarım ama pek hoşlanmadım, dandik bir konusu var çocukça. aslında Gantz mangasınıda hatırlatıyor hatta aynı insan yiyen devler ile (ama gantz'ın konu gelişimi çok iyi, shingeki no kyojin yanına bile yaklaşamaz gantz'ın) :lol: <_<

Konu oradan çok döndü şimdilerde. Mangasını tavsiye ederim. Olay ötenaziye döndü.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.