Jump to content

Levi İçin Özel Manga

Mileydi

Önerilen İletiler

• Forum Admin

Animenin son bölümü de sinemalarda.

Resmi ekleyen

Ana karakterin Levi olması daha mı iyi sizce? Japonların ne kadar “at sevdalısı” olduğunu öğrendiğimiz Attack on Titan karakter anketinde de Levi en sevilen karakter seçilmişti.

Bunun dışında animenin son bölümü özel bir etkinlikle, TV’den birkaç saat önce sinemalarda gösterilecek. Bu etkinliğe animenin başarılı yönetmeni Tetsuro Araki başta olmak üzere yapımcılar ve seiyuular katılacak. Animenin final tarihi; yani 28 Eylül’de yapılacak bu etkinlik acaba ikinci sezonun duyurusuna dair bir gelişme olabilir mi?

Shingeki no Kyojin‘in (Attack on Titan) popüler karakteri Levi için Aria shoujo dergisinde özel bir manga hazırlanıyor. 28 Eylül’de çıkacak olan bu mangada Shingeki no Kyojin’in ana karakteri bu kez Levi oluyor.

Ayrıca Levi kadar fanların “uğraştığı” bir anime karakteri daha pek olmadığını söylersek yanılmayız. Attack on Dust adlı bu çalışmada ise Levi Heicho’nun temizlik takıntısı esprili bir şekilde işlenmiş.

http://youtu.be/chfmu7Jeyz0

alıntıdır kaynak

AnimeFantastica

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 22
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Animenin son bölümü de sinemalarda. Ana karakterin Levi olması daha mı iyi sizce? Japonların ne kadar “at sevdalısı” olduğunu öğrendiğimiz Attack on Titan karakter anketinde de Levi en sevil

ahahah baya guzel ve komik olmus bu arada su evler sanki shingeki no kyojin in oyunundaki evlerden alinti gibime geldi :D

• Forum Admin

videoya bayıldığım için paylaştım zaten :ph34r: mangası anime kadar hoşuma gitmedi çizimleri çok karışık ve görsellik pek yok animesi daha işe yarar Kuroko No Basketde de aynı şey olmuştu ama mangaka sı daha sonra çizimleri animeye göre değiştirdiği için göze daha hoş gelmeye başladı belki bunda da aynı şey olur :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Çok fenasın. Kız o kadar alıntı yapmış > diyene bakınız. >.> dkljfkls

Üşeniyom ben ondan 16 eylülde okula gitmeyide düşünmüyorum (Annesi her 5 dakikada bir kalk diyip uyandırdı ve gitti)
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Sence ben okudum mu başlığa göre cevap yazdım :D

Eöheöheö attack on dust olayını yeni gördüm :D

Çok fenasın. Kız o kadar alıntı yapmış > diyene bakınız. >.> dkljfkls

ikinizi de kınıyorum kın kın kın :D :D o kadar yaz düzelt böylemi olmalıydı :unsure:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.