Jump to content

Japonlarla ilgili sorularınız

SecretCriminal

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 70
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Şimdi bizim buraya bir japon geldi sorularınızı alıyım onu soracağım ve diyaloğumuzu burada paylaşacağım :D Soru listesi 1- Nerelisin? (bunu ilk karşılaşmamızda sormuştum) = Honk kong'luymuş. Çin'e ba

neden animeler de hep kapaklı telefon var gerçekte de öyle mi onu da sor :D

Japonya da ayran çıkmıştı.Ayranı sevmişler mi ? :)

Cevaplar ne zaman gelicek kardiiş. Bir de o değil resim istiyorum ben ya :D

Ya resim konusunda eğer o bırakırsa çekerim yoksa çekmeyi düşünmüyorum, yani çekmek isterim de izin vermeyecek sanırım :(

Bu gün akşam konuşurum veya yarın akşam konuşurum artık ne zaman aşağı inerse yinede konuşacağım :D O değilde soruları ingilizceye çevirmemde biri yardım ederse iyi olur başım biraz ağrıyorda...

Bir ülkenin insanının iyi mi kötü mü olduğunu veya ne düşündüklerini anlamak ve öğrenmek çok kolay olmasa gerek... ;)Helede muhteşem yüzyıl gibi diziler oldukça... :(.Acaba bizim dizileri ,filmleri izliyorlar mı..

Suna abla aslında şu konuya mesaj atmanı bekliyordum dünden beri genelde hep mantıklı şeyler üzerinde durursun, ve yine mantıklı bir soru sormuşsun teşekkürler :D
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ya resim konusunda eğer o bırakırsa çekerim yoksa çekmeyi düşünmüyorum, yani çekmek isterim de izin vermeyecek sanırım :(

Bu gün akşam konuşurum veya yarın akşam konuşurum artık ne zaman aşağı inerse yinede konuşacağım :D O değilde soruları ingilizceye çevirmemde biri yardım ederse iyi olur başım biraz ağrıyorda...

İstersen yardım edebilirim, skype ya da facebook ekle :huh:
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Dağılın ulen, ben yardım edecem :D Gerçi çoktan çevirilmiş ama :/ Bize de bir şey düşer her halde?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bir ülkenin insanının iyi mi kötü mü olduğunu veya ne düşündüklerini anlamak ve öğrenmek çok kolay olmasa gerek... ;)Helede muhteşem yüzyıl gibi diziler oldukça... :(.Acaba bizim dizileri ,filmleri izliyorlar mı..

Sadece o Pis Yedili denen saçmalığı izleseler bize savaş açarlar
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.