Jump to content

En Etkileyici Ses

Pryda

Önerilen İletiler

Eveeet aynı adamın Kuroshitsuji'nin Sebastian fangirl/fanboy/fangay(?)'i Grell Sutcliff'i de seslendirdiğini düşündükçe... tüylerim diken diken oldu bak :D

Grell'i çok severim, kendisiyle ortak yönümüz bol. Üzerini açtığı bir bölüm vardı, taa o zamana dek kendisini inatla kadın sanmışlığım vardır.

Manga-kası ibret alalım diye yaratmış.

Resmi ekleyen

İbretimizi aldık a dostlar.
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 41
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Eveeet aynı adamın Kuroshitsuji'nin Sebastian fangirl/fanboy/fangay(?)'i Grell Sutcliff'i de seslendirdiğini düşündükçe... tüylerim diken diken oldu bak :D

Gintoki... :D Ağlıyışında,bağorışında. paniğinde farkını hissettiriyo. B) Şaka bir yana Shingenki no Kyojin'de Levi'den çok sesini sevdim. :wub: Bir karakter daha var o bana kalsın. Şimdi kızlar

Bence en iyi ses şu adamlarda; 1) Tetsuya Kakihara [Tengen Toppa Simon ve Fairy Tail Natsu'dan hatırlarsınız :)] http://www.youtube.com/watch?v=yUNtZNuenGQ 2)Mamoru Miyano [Light desem yeter herald

Rie Kugumiya favorim:

Zero no Tsukaima-Louise

Shakugan no Shana-Shana

Rosario + Vampire-Mizore(o kar kız)

FMA-Alphonse Elric? :D

Haiyore Nyarko-san! - Hasuta

Fairy Tail-Happy

Gintama-Kagura

Toradora-Taiga

.

.

.

Gördüğünüz gibi efsane kendisi :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bence Inori-Ai Kanayo Hele o Nono Hanayo'yu dinlerken kendimden geçerim. Beni müzik ve ses uyumuyla beni bu kadar rahatlatıp aynı zamanda sözleriyle duygulandığım nadir şarkılardan biridir. O kadının nasıl bir sesi vardır arkadaş. Sinirlendiğimde açıyorum hemen sainleşiyorum :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Gintoki... :D Ağlıyışında,bağorışında. paniğinde farkını hissettiriyo. B)

Şaka bir yana Shingenki no Kyojin'de Levi'den çok sesini sevdim. :wub:

Bir karakter daha var o bana kalsın. Şimdi kızlar sesini hatırlıycak üstteki halim gibin kalpler çıkıcak filan. :angry: :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bence en iyi ses şu adamlarda;

1) Tetsuya Kakihara [Tengen Toppa Simon ve Fairy Tail Natsu'dan hatırlarsınız :)]

http://www.youtube.com/watch?v=yUNtZNuenGQ

2)Mamoru Miyano [Light desem yeter heralde :D ]

[bundan sonrakileri www.youtube.com/'ın başına koyun, daha fazla bağlantı koyamazsın dedi bana çünkü :D]

3)Kaji Yuki [Guilty Crown Shu - Shingeki No Kyojin Eren]

/watch?v=FGzv3pxZ-7E

4)Hiroshi Kamiya [shingeki No Kyojin Levi - Angel Beats! Otonashi - Monogatari Series Araragi]

/watch?v=dnrCA7AEN2s

5)Nobuhiko Okamoto [Adam Accelerator'ın Seiyuu'su desem yeter :D Aynı zamanda Aoi Sekai'de Gear'ı seslendirmişti ^.^ ]

/watch?v=JbsxM5VdPiI

Beni bu zamana kadar etkilemiş olan tüm Seiyuu'lar bunlar :D Bu arada elinizdeki tüm kozları çaldım :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.