Jump to content

En Etkileyici Ses

Pryda

Önerilen İletiler

• 5 ay sonra...
  • Yanıtlar 41
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Eveeet aynı adamın Kuroshitsuji'nin Sebastian fangirl/fanboy/fangay(?)'i Grell Sutcliff'i de seslendirdiğini düşündükçe... tüylerim diken diken oldu bak :D

Gintoki... :D Ağlıyışında,bağorışında. paniğinde farkını hissettiriyo. B) Şaka bir yana Shingenki no Kyojin'de Levi'den çok sesini sevdim. :wub: Bir karakter daha var o bana kalsın. Şimdi kızlar

Bence en iyi ses şu adamlarda; 1) Tetsuya Kakihara [Tengen Toppa Simon ve Fairy Tail Natsu'dan hatırlarsınız :)] http://www.youtube.com/watch?v=yUNtZNuenGQ 2)Mamoru Miyano [Light desem yeter herald

Koichi Yamadera (Spike Spiegel - Cowboy Bebop, Kaji Ryoji - Evangelion, Togusa - Ghost in the Shell, Yoshida Shoryuu - Gintama, Jubei Kibagami - Ninja Scroll (bunu bilmiyordum))

Akira Kamiya (Ryo Saeba - City Hunter, Kenshiro - Hokuto no Ken)

Kazuya Nakai (Roronoa Zoro - One Piece, Hijikata Toushirou - Gintama, Mugen - Samurai Champloo)

Megumi Hayashibara (Faye Valentine - Cowboy Bebop, Rei Ayanami - Evangelion, Rebecca - One Piece, Paprika ve Atsuko Chiba - Paprika)

Sugita Tomokazu (Sakata Gintoki - Gintama, Kyon - Suzumiya Haruhi serisi, Tabata Hidenori - Danshi Koukousei no Nichijou, Joseph Joestar - Jojo's Bizarre Adventure 2012 (bunu da bilmiyordum))

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Miyano Mamoru kesinlikle her anime karakterine ayrı güzel seslendiriyor. Çok hoş bir sesi var. Birde izlediğim tüm animelerde denk geldi seslendirdiği çoğu animeyi farkında olmadan izlemişim. Light'ın sesi olduğunu sonradan fark ettim

Onun dışında Shounen animelerde Naruto'nun sesini severim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 sene sonra...

Romi Park ses olarak en hoşuma giden sanatçıdır.Osaki NANA, Edward Elric, Teresa , Temari  ve Hitsugaya Toishirou,  kötü karakterlerden Ragyo KIRYUUIN  yeter de artar bile onu anlatmaya.Seslendirdiği karakterlere ayrı bir karizma, ayrı bir cazibe katıyor ne olursa olsun.

Spoiler

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.