Jump to content

Takumi Yuzuki Giriş Yapar.

Yadomi

Önerilen İletiler

Merhabalar. Kendimi tanıtayım.

Adımı soyadımı Yuzuki Takumi olarak kabul edin.

Avatar, Fairy Tail, Naruto, Bakuman, One Piece, Binbougami Ga sevdiğim serilerdir.

Sınava hazırlandığım için düşürüyorum okul başlayana kadar güzel olduğunu düşündüğüm kısa serileri izliyorum.

Naruto animede güncelim, One Piece güncel değilim, FT ve Binbougami Ga bitirdim. Bakuman ve Shingeki no Kyojin askıda.

Naruto'da Naruto, Sakura, Sasuke, Neji, Hinata ve Shizune sevdiğim karakterlerdir. Savaşta Obito'nun tarafındayım.

FT'de Juvia, Natsu, Gray ve Lucy favori karakterlerimdir ama tüm karakterleri çok severim.

ISFJ'yimdir çok belirgin bir şekilde. Juvia Lockser ve Shizune'yle eşkarakterliyimdir.

Küfür eden ve alaycı insanlardan nefret ederim burada gerçi küfür yasak. Mesaj sayım artmayabilir forumda bu tip insanlardan çok varsa.

Sakura'yı çok severim, laf atan... Herneyse. Spoilerden de nefret ederim Naruto manga okuyanlar ergen ergen hareketlerle sürekli spoiler veriyorlar hiç hoş değil.

Fansub öğrenmeyi çok istedim ama bi türlü öğrenemedim bir gün öğrenirsem insanları güldürmeye özen gösteririm.

Önceden çok fanfiction yazmıştım yetenekli olduğumu iddia etmiyorum ama sanatsal bir yönüm vardır ve az çok anlarım yazı işinden.

Okuyorum.

Buraya kadar okuyan arkadaşlara teşekkür ederim. Forumunuz çok güzel, modern bir tema.

Konichiwa.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 31
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Merhabalar. Kendimi tanıtayım. Adımı soyadımı Yuzuki Takumi olarak kabul edin. Avatar, Fairy Tail, Naruto, Bakuman, One Piece, Binbougami Ga sevdiğim serilerdir. Sınava hazırlandığım için düşürüyor

Selam Genç ^_^ Hoşgeldin Foruma... Sakura konusu dışında iyi anlaşalım :ph34r: Şaka şaka bol bol eğlenip gülelim ;) Ahhh ahhh FT demişin, tekrar gelse de izlesek güzel animeydi ^_^

az seri olduğundan değil, serilerin isimleri yani tercihlerinden anladım, ve yaşı küçük elemanlar genelde anime karakterlerinin isimlerini nickname yaparlar, gaza gelip (hepsi değil tabii, ama çoğunlu

Valla amacım gizemli olmak değil :) Ciddi biri de değilim çok ciddi yazmışım :D Neyse ciddiyet iyidir B)

Küçümsenmek veya aşırı saygı duyulmayı sevmem rastgele konuşulsun istedim :D

Forumda Sakura seven varsa ben burdayım desin pls. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.