Jump to content

Naruto’nun Sesi Pokemon’da

Misafir

Önerilen İletiler

Şimdi sıra Red’de…

Pokemon resmi Twitter hesabında, Pocket Monsters: The Origin animesinde rol alacak seiyuulardan ilk ikisi duyuruldu. Uzumaki Naruto’nun seiyuusu olarak tanınan Junko Takeuchi, Pocket Monsters: The Origin animesinin baş karakteriRed‘i seslendirecek.

Resmi ekleyen

Diğer bir seiyuu da Katsuji Mori. Gatchaman (Ken) animesinden tanıdığımız Katsuji Mori ise Profesör Okido‘yu seslendirecek.

Resmi ekleyen

Daha başlamadan oldukça ilgi gören Pocket Monsters: The Origin’ in seri olmasını isteyenler hiç de azımsanmayacak sayıda. Ayrıca yeni pokemonları değil de eski hasret kaldığımız pokemonları da görebileceğiz. En son hangi Pokemon animesini izlemiştiniz?

Kaynak:http://www.animefantastica.com/narutonun-sesi-pokemonda

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kadının sesi tam Naruto gibi olan yaşlardaki karakterlere çok uyuyor :)...Daha büyük tiplemelerde denk gelmedim ama onlara uyacağını pek sanmıyorum....Seslendiren kişi de o karakteri sevmemize sebep oluyor...Güzel bir paylaşım olmuş arigatou

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

junko takeuchi

bu kadın her sesin altından kalkar gibime geliyo hayır bu sesleri neresinden çıkarıyo :D

Daha önce bu kadının sesi ile ilgili video izlememe rağmen videoyu izledikten sonra kadından korktum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.