Jump to content

Psycho-Pass Için Sürpriz Gelişme

Estable

Önerilen İletiler

Film ve ikinci sezon duyuruldu

2 ay önce Psycho-Pass animesinin devam edeceği haberini sizlere sunmuştuk ve hangi formatta olacağının 6 Eylül’de yapılacak olan özel bir etkinlikte açıklanacağını belirtmiştik.

Production I.G Başkanı Mitsuhisa Ishikawa’nın yapılan etkinlikte Psycho-Pass animesi için hem 2. sezon hem de film hazırlıklarına başladıklarını söylemesi büyük bir sürpriz oldu. Ne zaman yayınlanacakları, konusu ve karakterleri gibi bilgiler daha açıklanmadı; ama filmin 2012 yılında yayınlanan ilk sezonun özeti olmayacağı belirtildi.

Resmi ekleyen

Psycho-Pass’in ilk sezonu 22 Mart 2013 tarihinde bitmişti.

Kaynak:Animefantastica

Beklediğim haber sonunda gerçekleşti. :wub:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

En çok beğendiğim yanlış hatırlamıyorsam Kougami idi.. :(.Anime baştan sona kadar bir gizem ile sürdü ....Tam artık bazı sırlar ve kimin ne yaptığını anladığım anda sezonu kapattı.. :(..Sanırım bu sezon yine o olaylarda parmağı olan kişilerin üzerinden devam eder...Çok beğendiğim bir anime idi...Sanki dizi film izliyormuş hissi almıştım....Biran önce gelse bari.....Paylaşım için hontoni arigatou gozaimasu :P

.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...

harika bir haberde, beni en çok meraklandıran :blink: Spoiler'da vermek istemiyorum, ama Makishima Shogo'nun durumu ne olacak 2'nci seride......animelerde ki en kral Villain tiplemelerinden birisidir kendisi bence :wub: şimdi den söylüyorum, ikinci seride o olmazsa pek tadının olacağını sanmıyorum <_<

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.