Jump to content

Zoro mu? İtachi mi?

Tugrul.

80 oy

1. 1. Zoromu İtachimi

• Uchiha İtachi
      58
    • Roronoa Zoro
      22

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 54
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Yine yanlış anlamışım, yazıyı okumadım -__- Bu konular açılınca hep güç olarak algılıyorum. Hatama karşılık iki karakter için Asmv atayım.

ikiside animede başrol gibi sevilen karakter en cok hangisini seviyosunuz bakalım hangisi daha çok seviliyo :D Roronoa Zoro (cool biri ama sanjiyle kapışırken aptal oluyor :D ) Uchiha İtachi

Zoro daha realistik ve daha karizmatik benim gözümde.

• 1 ay sonra...
  • 3 hafta sonra...

Zoro fanları üzgünüm ama bence İtachi. Ben İtachi'yi görecem diye bölümleri hızla izledim. O duruşu karizması direk çekti.

Ama Zoro öyle mi her zaman var seride ve benim favorim Sanji Op'de zaten. Güç olarakta zaten İtachi çok özel genjutsu teknikleri ve zekasının karşısında Zoro'nun hareketlerinin işleyeceğini düşünmüyorum sonuçta İtachi genjutsu dahisi. Ha karakter olarak Zoro daha net biri gelmiş olabilir ama belli bir gizemi olan karakterlerde beni hep çeker zaten genelde.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Zoro

çünkü : mesele zor seçimlere geldiğinde itachinin mükemmel gerçekçi bakış açısı aslında onu mahveden şey.. itachinin aksine zoro bu tür seçimlerde dar kafasından dolayı avantaj elde ediyor. mesela itachi değilde zoronun "köyün mü klanın mı" gibi bir seçim yapacağını düşünelim :D adam alayına resti çekecektir tereddütsüz :D hele bi de "kardeşin mi" eklersen :lol:

ikisi arasındaki fark :

itachi : zoru başarır.. imkansızı denemez, bakmaz bile.

zoro : zoru başarır, imkansızı dener, ve onu da başarır, başaramasa da denemiştir bu yüzden adamın dibidir :)

adam dediğin a mı b mi dediğinde Z demesini bilecek :lol:

not : itachiyi çok severim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Zoro

çünkü : mesele zor seçimlere geldiğinde itachinin mükemmel gerçekçi bakış açısı aslında onu mahveden şey.. itachinin aksine zoro bu tür seçimlerde dar kafasından dolayı avantaj elde ediyor. mesela itachi değilde zoronun "köyün mü klanın mı" gibi bir seçim yapacağını düşünelim :D adam alayına resti çekecektir tereddütsüz :D hele bi de "kardeşin mi" eklersen :lol:

ikisi arasındaki fark :

itachi : zoru başarır.. imkansızı denemez, bakmaz bile.

zoro : zoru başarır, imkansızı dener, ve onu da başarır, başaramasa da denemiştir bu yüzden adamın dibidir :)

adam dediğin a mı b mi dediğinde Z demesini bilecek :lol:

not : itachiyi çok severim.

Bu daha çok imkansız dediğin şeye bağlı. Eğer İtachi' ye göre olan bir imkansızsa Zora bile denemez denese bile başarılı olamaz. Yalnız bu İtachi'ni o son arzusuna sahip olmadığı durumlarda geçerli. Fakat Zoro'ya göre imkansızı İtachi ya yapar yada dediğin gibi bakmaz bile. Doğru denemek önemli ama kimse çıplak bir şekilde lava atlayıp yanmamayı beklemez. :P Sonuçta adamın öldürülme sebebi bile Madara' yı durdurabilecek bir plan yapabilecek olması. He Zoro' nun yapacağı gibi resti çekseydi İtachi, Shisui' ye olan gibi ya suikasta uğrardı yada klan onu öldürürdü -zaten hepsi can atıyordu-. Fan boyluk gibi oldu ama alakası yok Zoro' yu bende çok severim. :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bu daha çok imkansız dediğin şeye bağlı. Eğer İtachi' ye göre olan bir imkansızsa Zora bile denemez denese bile başarılı olamaz. Yalnız bu İtachi'ni o son arzusuna sahip olmadığı durumlarda geçerli. Fakat Zoro'ya göre imkansızı İtachi ya yapar yada dediğin gibi bakmaz bile. Doğru denemek önemli ama kimse çıplak bir şekilde lava atlayıp yanmamayı beklemez. :P Sonuçta adamın öldürülme sebebi bile Madara' yı durdurabilecek bir plan yapabilecek olması. He Zoro' nun yapacağı gibi resti çekseydi İtachi, Shisui' ye olan gibi ya suikasta uğrardı yada klan onu öldürürdü -zaten hepsi can atıyordu-. Fan boyluk gibi oldu ama alakası yok Zoro' yu bende çok severim. :)

yo hiç de fanboyluk gibi olmadı dediğim gibi biri daha iyi öteki daha kötü demiyorum, tarz meselesi işte. zoro o lava atlar ve yanmamayı beklemeyi bırak sanki o lavın içinde doğmuş gibi davranır :D yanlış hatırlamıyorsam luffy bir kere böyle birşey beceriyordu da :D itachi gibi zeki adamlar çözümü seçim yapmakta bulur, zoro gibi aptal adamlarsa seçim yapamaz, bu yüzden güç arzular. ve bu yüzden bulurlar da :)

işte konu animelerin atmosferinin farkına gidiyor aslında o yüzden baştan olmaması gereken bir anket  :head1:  :head1:   :lol: 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...

bu oylama kadar bir saçma bi uygulama görmedim one piece sayfasında zoronun öne çıkması lazımken neden narutodan bir karakter öne çıkar anlamış değilim ! 2side birbirinde farklı karakterler... Tam bir saçmalık :)

Hakaret gibi bir şey olmuş bencede :lol:  Neyse gereksiz bir başlık olmuş o açıdan hani karakterler benzer olsa ondan oylansa anlayacağımda.

Alakaları yok karakterlerin bildiğin zıt karakterler. İtachi yan karakter Zoro baş karakter burdan bile farklı konumdalar.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.