Jump to content

İmza Boyutlandırma Atölyesi (gif'ler de dahil)

0nLin3
 Share

Recommended Posts

Hepinizin bildiği gibi forumda imza sınırı 400x200 İmzalar bunu geçtiği zaman kabul edilmiyor. Forumda araştırdığımda daha önce bu konuda yardım isteyenler olmuş ve onlara pek çok program önerilmiş. Zaten çoğu kişi paint ile bunu yapabilir. Fakat benim elimde gifler için de gerekli programlar var. Paint ile uğraşmak yada gifler için ayrı program indirmek istemeyenler olursa yardımcı olmaktan mutlu olurum. Daha önce profilimde bunu yazmıştım, konu açarsam daha fazla kişinin haberi olabilir diye düşündüm. Diğer isteyen arkadaşlar da yardımcı olabilir.

Bende madarame ikkaku imzası alabilir miyim?

Birde spoiler daki imzası kucultebilir misin?

Resmi ekleyen

gifleri boyutlandırmada yardımcı olursan sevinirim ^_^

Bu zaten ince olduğundan sadece kenarları kestim.

Resmi ekleyenResmi ekleyen

Şunu 400 x 200 yapar mısın?

Resmi ekleyen

Resmi ekleyen

Buda imzadaki

Resmi ekleyen

İstersen yardım ederim :D

Yok sağol, dershane öğleden sonra olsada okul açılınca boş vaktim çok olur, sabahçıyız. Zaten ders de çalışmıyorum :D Hatta şu an bilgisayar masasında yarım kalmış matematik ödevi duruyor. Son gün bugün. Düşünmen yeter.

Ne yazıkki o her zaman işe yaramıyor, 400x200 bulabilmek için başka bir sitede birisinin 400x200 e küçültülmüş halini yüklemesi gerek. Ben direk sıfırdan yapıyorum, Ayrıca boyutu 400x200 e yakın değil tam 400x200 e oranlı yapıyorum. Ayrıca deathlilee de olduğu gibi bazı imzalar ince uzun oluyor, küçültünce iyice inceliyor. Onları da kesip biçerek yapıyorum. Yinede bu özellik çoğu kişiye zaman kazandırabilir, teşekkürler.

• 4 weeks later...