Jump to content

Sherlock Holmes 3. sezon çıkış tarihi belli oldu

quincy

Önerilen İletiler

Sherlock 3. sezon yayınlanma tarihi
İlk iki sezonu çok beğenilen ve devamı için gün sayılan dizinin 3. sezon 1. bölümü 31 Ekim 2013 Perşembe günü yayınlanacak. İlk bölümün adı “The Empty Hearse” olacak.
Her sezonu sadece 3′er bölümden oluşan Sherlock‘un bu kadar ilgi görmesinde tabii ki usta oyuncular Benedict Cumberbatch (Star Trek 2) ve Martin Freeman (The Hobbit)’ın büyük rolü bulunuyor.
Holmes ve Watson’un ekrana dönüşünü dört gözle bekleyen hayranları için 3. sezonun ilk fragmanını aşağıda paylaşıyoruz.

Kaynak :Wireprime.com

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 22
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Sherlock 3. sezon yayınlanma tarihi İlk iki sezonu çok beğenilen ve devamı için gün sayılan dizinin 3. sezon 1. bölümü 31 Ekim 2013 Perşembe günü yayınlanacak. İlk bölümün adı “The Empty Hearse” olaca

Tam Sherlock Holmesi okuduğum kitabı düşünüyordum ekrana bir baktım bu konuyu gördüm :D Bende :D

Kesin tarihler       The Empty Hearse =  1 Ocak 2014 The Sign of Three =  5 Ocak 2014 His Last Bow =  12 Ocak 2014.

Böyle zeki insanlara hayranım şahsen....Normalde insanların aklına gelmeyecek bir şeyler olduğunda ,aslında onların o konu ile ilgili ip ucu olabileceği ,daha sonra anlamak çok kötü bozuyor insanı....Yine de onunla birlikte kafa yormak eğlenceli oluyor...Paylaşım için teşekkür. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Böyle zeki insanlara hayranım şahsen....Normalde insanların aklına gelmeyecek bir şeyler olduğunda ,aslında onların o konu ile ilgili ip ucu olabileceği ,daha sonra anlamak çok kötü bozuyor insanı....Yine de onunla birlikte kafa yormak eğlenceli oluyor...Paylaşım için teşekkür. :)

Rica ederim. :)

Dizisini izlemedim ama kitabını okuyorum şuan :ph34r:

Dizisini de izle filmini de :)
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 2 ay sonra...
  • 2 hafta sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.