Jump to content

Selam

Urahara0

Önerilen İletiler

Merhaba siteyi uzunca bir süre süzdüm birazda kullandım eh nihayetinde bir tanede üyelik açayım dedim bakalım.

İsim Utku yaş oldu 21 ne kadar hızlı geçti farketmedim bile...Üniversitede 3.senem başlamak üzere.

10 yıllık anime geçmişim var başlangıç değil tabi ki bu.Starda dragon ball izlediğim zamanları hatırlarım net bir şekilde zamani animeleri ne kadar sevmesemde :)

Abartı olan animeleri malesef çoğunuzun bana karşı çıkma ihtimaline karşın sevmediğimi belirteyim.Sword art online,mirai nikki,guilty crown.... uzar gider malesef bunların hiç birini beğenmemiş biriyim :lol:

Bilmiyorum ama son 2 senedir benim ilgimi çeken bir animeye rastlamadım acaba tekmiyim bunuda bilmiyorum gerçi shingeki no kyojin zaten ilk mangası çıktığından beri takip ettiğim bir seri olduğundan yazmadım onu neyse...

Mangasya adlı bir grubumuz vardı manga çevirileri yapıyorduk yıllar önce biraz tecrübem var o konuda ingilizceme gelirsek zaten okuduğum okul itibari ile ingilizce oldu hayatım çok isteyipte çevirisi olmaya kısa seri yada tek bölüm ova vs. varsa el atmaya çalışırım özel mesaj atarsanız :rolleyes:

Şunuda belirteyim akılda soru bırakmayalım :D Favori 3 animem: Code Geass,Steins;Gate,Gintama ^_^

Shounen olarakta kesinlikle One Piece derim B)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hoş geldin Utku,

Guilty Crown hayranı biri olaraktan Gintama ve Code Geass'ı hiç ama hiç beğenmemiş biriyim bende :ph34r: (Mirai Nikki için aynı şeyi düşünüyoruz. :lol:)

Keyifli forumlar. ^_^

Düzenlenme: -Estable tarafından
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

zevkler ve renkler tartışılmaz ama biz burda herşeyi tartışabiliriz :ph34r: hoş geldin keyifli forumlar ;)

acaba yeni bir çevirmen olabilirmi :rolleyes: olur de olur de olur de :P çok fırsatçı oldum bu aralar takma sen :ph34r:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.