Jump to content

Hajima Isayama Çok Şaşırttı (Attack on Titan)

Mileydi

Önerilen İletiler

Ben bile daha iyi çizerdim. (Şimdi büyük konuşmiyim de :ph34r:)

Bence başka bir mangaka çiziyordur da rahatsız etmesinler diye saklıyorlardır o kişiyi...İlk bu geldi aklıma da ,mutlaka önemli bir şeyler vardır...Paylaşım için teşekkür.. :)

Bende öyle düşündüm. Ya adam yeni başladığı için acemi gerçekten yada başka bir şey var çünkü hızlı çizse bile bundan daha güzel çizebilir.
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bence açıklamalarında haklılık payı var :D Çünkü manga'yı okuduysanız veya en azından bir kere bile baktıysanız, adamın düz çizgilerle çalıştığını görürsünüz [bazı yerler hariç]. Ve son zamanlarda bayağı ünlü olmuş bir seriden bahsediyor. Bununla birlikte orada sırada bekleyen hayran sayısı da buna göre mantıklı olaraktan çok olacaktır... Eeee, adam daha yeni yeni tanınmaya başlamış ve kariyerinin neredeyse başlarında böyle bir baskıyla karşılaşıyor :D

Kalemi bırakıp kaçsaydı bile şaşırmazdım ben ^.^ Empati biraz empati XD

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 6 ay sonra...
  • 1 ay sonra...

zaten çoğu serinin aksine ben gerçek mangasındaki çizimide pek beğenmiyorum animeyi tercih ederim bu nedenle konusu karakterleri çok güzel ama çizim göz bozuyor levi için alıştım ama leviye özel mangası var birde before the fall diye bir tane daha var onların çizimlerini başkası yapıyormuş ve çok güzel onlar keşke ana hikayenin çizimlerinide başkası yapsa hem bence hikayede daha çabuk ilerler ;)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 7 ay sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.